Loading...

• مامان آينده
    مامان آينده
    شنبه 5 مرداد 1392 - 20:38

مادران لطفا از تجربه شون در زايمان بگن (74096 بازدید)

سلام مامان هاي عزيز
    لطفا تجربه هاتون رو در زمينه انواع زايمان اينجا به اشتراك بذاريد تا ما هم بتونيم خوب تصميم بگيريم؟
    زايمان طبيعي يا سزارين؟ لطفا اگه تجربه هر دو رو داريد توضيح بدين كدوم بهتره
    زايمان طبيعي: زايمان در آب؟ زايمان با يوگا؟ با هيپنوتيزم؟ و ....؟

برچسب ها:
  • مامان
    مامان
    دوشنبه 11 شهریور 1392 - 18:00
    فرزند من هيچگاه نخواهد نشست..... با سپاس
  • هیلا
    هیلا
    شنبه 16 شهریور 1392 - 06:26
    مامان 4تا بچه میخوای چیکار با این وضع ورشکست میشین.منم با مامان امیرارشا موافقم چون اگر اولی سزارین باشه دیگه نمیتونی طبیعی زایمان کنی.
    فقط من منظورتو از این جمله که میگی فرزند من هیچگاه نخواهد نشست متوجه نمیشم.
  • مامان
    مامان
    یکشنبه 17 شهریور 1392 - 17:10
    هیلا گفته:
    مامان 4تا بچه میخوای چیکار با این وضع ورشکست میشین.منم با مامان امیرارشا موافقم چون اگر اولی سزارین باشه دیگه نمیتونی طبیعی زایمان کنی.
    فقط من منظورتو از این جمله که میگی فرزند من هیچگاه نخواهد نشست متوجه نمیشم.
    در جواب بیمه که واسه بازنشستگی فرزندانمون بود
  • +1
    گلهاى بهشتى
    گلهاى بهشتى
    دوشنبه 18 شهریور 1392 - 19:40
    سلام به مادرای مهربونو عزیز
    من مادر سه تا بچه هستم که هر سه رو با انتخاب خودم طبیعی به دنیا آوردم. در هر سه مورد کمتر از یک ساعت درد کشیدم و دردش کاملا قابل تحمل بود.
    عزیزان من چیزی که خدا برای ما قرار داده زایمان طبیعیه اما قبول دارم که بعضی زیاد درد میکشن و براشون سخته.
    در کل این موضوع ارثیه و هر کس با سوال کردن از مادر و مادر بزرگ و خاله میتونه تقریبا بفهمه که خودش چه شرایطی داره . اما برای بهتر بودن شرایط بدن بعد از زایمان، میزان شیردهی، رابطه مادر و بچه و نیز اجر اخروی و ... طبیعی برتر است.
    ربنا هب لنا من ازواجنا وذریاتنا قرة اعین... پروردگارا همسران و فرزندان ما را روشنی چشم ما قرار ده... سوره فرقان آیه 74
  • مامان رز
    مامان رز
    دوشنبه 18 شهریور 1392 - 20:41
    این قضیه فکر میکنم به دو مورد بستگی داره اول پزشک ، از جهتی که من با یه بازه زمانی 7 ماه از خواهر همسرم زودتر عمل سزارین انجام دادم ولی الان شکر خدا هیچ مشکلی ندارم ولی خواهر همسری از بخیه گرفته تا چه میدونم درد کمر و دل درد و ..... اذیت میشه دوم به وزن ،من به نسبت اون خیلی لاغرتر بودم من قبل از بارداری 58 کیلو بودم با قد 171 و در حال حاضر 64 کیلو هستم ولی اون هیچ وقت وزنشو نمی گه و قدشم طبق گفته خودش 160 است بعد از زایمان هم علی رغم برنامه ریزی های متعدد هیچ ورزشی انجام ندادم یعنی زمان کافی برای این امر نداشتم اگه بعد از 4 سال باز احیانا بخوام فرزند دیگه ای بیارم حتما حتما سزارین رو انتخاب می کنم کل عمل من 20 دقیقه طول کشید از کمرم بی حس شدم خدا رو شکر میکنم
    سایت من نبض زندگی ما رز بانو
  • مامان
    مامان
    دوشنبه 18 شهریور 1392 - 22:14
    مادر سه فرزند گفته:
    سلام به مادرای مهربونو عزیز
    من مادر سه تا بچه هستم که هر سه رو با انتخاب خودم طبیعی به دنیا آوردم. در هر سه مورد کمتر از یک ساعت درد کشیدم و دردش کاملا قابل تحمل بود.
    عزیزان من چیزی که خدا برای ما قرار داده زایمان طبیعیه اما قبول دارم که بعضی زیاد درد میکشن و براشون سخته.
    در کل این موضوع ارثیه و هر کس با سوال کردن از مادر و مادر بزرگ و خاله میتونه تقریبا بفهمه که خودش چه شرایطی داره . اما برای بهتر بودن شرایط بدن بعد از زایمان، میزان شیردهی، رابطه مادر و بچه و نیز اجر اخروی و ... طبیعی برتر است.
    خوش به حالتون........
    خدا برای ما هم از این زایمان ها پیش بیاره
  • مامان رز
    مامان رز
    سه شنبه 19 شهریور 1392 - 10:05
    خانمی از قدیم گفتن سه تا دیگه خاطر جمع بی خیال زایمان انشاالله برا
    ی نوه هات
  • مامان
    مامان
    سه شنبه 19 شهریور 1392 - 19:21
    من فقط یه بچه دارم
    سه تا دیگه میخوام...
    عشقم تربیت بچه ها و بازی با اونهاست
  • مامان رز
    مامان رز
    سه شنبه 19 شهریور 1392 - 20:44
    پس چرا میگی مادر سه فرزند؟؟؟؟؟؟
  • مامان
    مامان
    چهارشنبه 20 شهریور 1392 - 21:47
    من فقط پاسخ مادر سه فرزند رو دادم عزيزم.... خودم كه مامان سلواي تپل هستم..
  • مامان رز
    مامان رز
    چهارشنبه 20 شهریور 1392 - 23:30
    من چون کامنت های آخر رو خوندم فکر کردم سه فرزند دارید خدا همون یکی سلوی جون رو براتون نگه داره
  • كيانا
    كيانا
    سه شنبه 9 مهر 1392 - 18:33
    سلام . من دارم صاحب يه دختر ميشم. اسم تيراژه رو براش انتخاب كرديم . لطفا در مورد اين اسم نظرتونو بگيد
  • گلهاى بهشتى
    گلهاى بهشتى
    پنجشنبه 11 مهر 1392 - 04:07
    سلام. به چه معنی؟!
    ربنا هب لنا من ازواجنا وذریاتنا قرة اعین... پروردگارا همسران و فرزندان ما را روشنی چشم ما قرار ده... سوره فرقان آیه 74
  • دانشجو پیام نور
    دانشجو پیام نور
    جمعه 12 مهر 1392 - 19:44
    سلام.
    یه همایش با حضور اقای امامی قراره تو دانشگاه پیام نور بیرجند برگزار بشه
    افرادی که تمایل دارن در این همایش شرکت کنن میتونن وبلاگ رو مطالعه کنن و اعلام کنن برای حضور تا ما بلیط رو از طریق رابطین در اختیارشون بزاریم
    http://hamidemami92.blogfa.com/
  • دانشجو پیام نور
    دانشجو پیام نور
    جمعه 12 مهر 1392 - 19:45
    بیمه عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد گفته:
    سلام به همه ی مادران این تاپیک
    آیا میدانید فرزند تازه متولد شده شما میتواند در سن 20 سالگی حقوق مادام العمر دریافت کرده و بازنشسته شود؟ ( البته با تصمیم درست امروز شما پدر و مادر دلسوز)
    با پس انداز حداقل روزانه 1000 تومان برای فرزند دلبندتان در بیمه عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد فرزند شما پس از 20 سال بازنشسته شده و حقوق مادام العمر دریافت خواهد کرد.
    جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید بیمه نامه نام و نام خانوادگی خود را به سامانه 50002060804000 پیامک بزنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.
    نمایندگی 098_00_907 بیمه پاسارگاد در خدمت شماست.

بیمه پاسارگاد
    سلام.
    یه همایش با حضور اقای امامی قراره تو دانشگاه پیام نور بیرجند برگزار بشه
    افرادی که تمایل دارن در این همایش شرکت کنن میتونن وبلاگ رو مطالعه کنن و اعلام کنن برای حضور تا ما بلیط رو از طریق رابطین در اختیارشون بزاریم
    http://hamidemami92.blogfa.com/
  • مامان یسنا
    مامان یسنا
    شنبه 13 مهر 1392 - 01:10
    سلام منم اینقدر که همه تو گوشم خوندن تصمیم گرفتم طبیعی زایمان کنم ،اما دو روز از تاریخ زایمانم گذشت و خانمی تشریف نیاورد با اینحال همچنان اصرار داشتم که طبیعی زایمان کنم بالاخره بهم آمپول فشار زدن ولی هیچ دردی شروع نشد 4 ساعت زیر سرم بودم ولی همچنان راحت و اسوده ...تا اینکه عشق مامانی حوصله اش سر رفت و ضربان قلبش پایین اومد اینجا بود که منو بردن برای سزارین...سزارین شدم و عمل خوبی بود مشکلی نداشتم فقط تا چند روز جای عملم درد میکرد که خوب طبیعیه...
    سایت من
  • بیمه عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد
    بیمه عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد
    یکشنبه 14 مهر 1392 - 04:39
    p1cng9gue088_t.jpg
    savq68eogxai_t.jpg
    g3hettudon4a_t.jpg
    سایت من
  • مامان کوروش
    مامان کوروش
    سه شنبه 25 شهریور 1393 - 21:11
    سلام به مامانای عزیز. من تو میلاد سزارین کردم و اصلا راضی نیستم.
  • نی نی
    نی نی
    سه شنبه 25 شهریور 1393 - 21:26
    منم سزارین شدم خیلی خیلی راضیم
  • ارمغان
    ارمغان
    پنجشنبه 11 شهریور 1395 - 03:57
    سلام من زایمان طبیعی داشتم و فقط بیست دقیقه طول کشید و حال بعد از سه ماه خیلی خوش حالم که خودم بچم رو اوردم یه حس عجیبی هست با اینکه ناراضی و مجبور بودم. من طبیعی رو به هیچ کس پیشنهاد نمی کنم اما خودم برا بچه بعدی بازم طبیعی رو انتخاب می کنم تجربه دردناک و شیرینی بود اما احساس قدرت و سلامت می کنم

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی