Loading...

• +5
    مامانی s
    مامانی s
    جمعه 27 تیر 1393 - 19:41

من مطمعنم این ماه مامان میشیم.... (335669 بازدید)

میدونم که این بار دیگه باردار میشم ...
    نفس مامان من خیییلیییی امیدوارم به اینکه تو این ماه بیای تو دلم نی نی نازم...connie_38.gif
    بچه هلا هر کی امید داره که این ماه ماه نی نی داره بیاد اینجاcancan.gif
    مامان های آینده که منتظر نی نی هستن..
    1.بیتا جون
    2.پری جون********* مامان شدهههههههههههه هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا****
    3.ریحان جون
    4.نیلو جون
    5.مهسا جون
    6.نسرین جون
    7.شقایق جون
    8.حدیث جون
    9.نارین جون
    11.محیا جون**** مامان شدهههههههههههههه هورااااااااااااااااااااااااااااا****
    12.آریانا جون
    14.مامان کسری جون****مامان شدههههههههه هوراااااااااااااااااااااااااااااااااا****
    14.هنگامه جون
    15.الی جون
    16.مامان آرتا جون
    17.مریم بانو جون*********مامان شدهههههههههه هوراااااااااااااااااااااااا**********
    18.زینب جون*******مامان شدههههههههههههههههه هورااااااااااااااااااااااااااااااااااا*******
    19.پانیسا جون*******مامان شدهههههههههههههههه هورااااااااااااااااااااااااااااااااااا*****
    20 .مرضیه جون
    21.منیر جون
    22.سحر جون*****مامان شدههههههههههههههههه هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا*****
    23.بانوی پاییزی مهسا جون
    24.غزاله جون*********** مامان شدهههههههههههههههه هورااااااااااااااااااااااا*******
    25.سمانه جون(خودم)

ایشالا هرکی باردار شد جلو اسمش مینویسیم(((( مامان شده )))) هورااااااااااااااااااااااااااااااا
    loveshower.gif
    خداااااااا جونم به ما نی نی سالم و صالح بده منتظریم..... من امروز دستهایم را بالا بردم و از عمق وجود خود خدایم را صدا کردم -
  • مامانی s
    مامانی s
    جمعه 27 تیر 1393 - 21:11
    پری؟
    خداااااااا جونم به ما نی نی سالم و صالح بده منتظریم..... من امروز دستهایم را بالا بردم و از عمق وجود خود خدایم را صدا کردم -
  • مامانی s
    مامانی s
    جمعه 27 تیر 1393 - 21:12
    نمیدونم چرا من این ماه خیییییییییییییییییییییییییییییییییلیییی امید دارم..
    حتی شوشو هم همینطوره
  • عمه مهزيار جون و مامان پارسا جون
    عمه مهزيار جون و مامان پارسا جون
    جمعه 27 تیر 1393 - 21:13
    حتما ميشى عزيزم انشالله
    سایت من سکوت قلبم اين بار تو را بهانه کرده تو صداى تنهايى من باش بين اين همه آدم که مرا از خود نمى دانند تو فقط از آن من باش عشق من
  • مامانی s
    مامانی s
    جمعه 27 تیر 1393 - 21:15
    ایشالا هممون عزیزم...
    پری وای چی میشه این ماه همه خبر مامان شدنمون رو بنویسیم اینجا..
    خدایا جوووووووووووووووووووووووووووووونم به حق این شبای عزیز امشب دپست خالی از در خونت ردمون نکن...
    جمعه 27 تیر 1393 - 21:16
    امين
    سایت من سکوت قلبم اين بار تو را بهانه کرده تو صداى تنهايى من باش بين اين همه آدم که مرا از خود نمى دانند تو فقط از آن من باش عشق من
    جمعه 27 تیر 1393 - 21:16
    نميدونم چى بگم فقط نى نى
  • مامانی s
    مامانی s
    جمعه 27 تیر 1393 - 21:17
    فداتشم ...
  • حسنا مامان نی نی کوچولو
    حسنا مامان نی نی کوچولو
    جمعه 27 تیر 1393 - 22:27
    سلام کسی هست؟
    خدایا خودت معجزه‌ ایو که‌ بهم دادی حفظش کن .... خدایا بابت معجزه‌ ت هزاران بار ممنونم ....
    حسنا مامان نی نی کوچولو
    جمعه 27 تیر 1393 - 22:29
    من این ماه لتروزل خوردم از کلومیفن نتیجه‌ نگرفتم سوم ماه‌ اقدامم
    خدایا خودت معجزه‌ ایو که‌ بهم دادی حفظش کن .... خدایا بابت معجزه‌ ت هزاران بار ممنونم ....
    حسنا مامان نی نی کوچولو
    جمعه 27 تیر 1393 - 22:31
    چرا اینجا انقد سوتو کوره‌
  • الی
    الی
    جمعه 27 تیر 1393 - 22:56
    سلام سمانه جون ان شاالله هممون زود مامان بشیم
    خدایا شکرت به خاطر نعمتی که به من وشوهرم دادی ممنونم اذت
  • نارین
    نارین
    جمعه 27 تیر 1393 - 22:58
    سلام الی خوبی
    شکر..................
  • نارین
    نارین
    جمعه 27 تیر 1393 - 22:59
    سلام مامان آرتا من که ماه قبل لتروزول خوردم نتیجه نگرفتم
    شکر..................
  • مامانی s
    مامانی s
    شنبه 28 تیر 1393 - 01:03
    سلام من اومدم کسی نیس ;;)
    حسنا مامان نی نی کوچولو
    شنبه 28 تیر 1393 - 02:42
    سلام منم الان اومدم
    حسنا مامان نی نی کوچولو
    شنبه 28 تیر 1393 - 02:42
    کسی هست؟
    حسنا مامان نی نی کوچولو
    شنبه 28 تیر 1393 - 06:47
    کسی نیس
  • +1
    مامانی s
    مامانی s
    شنبه 28 تیر 1393 - 23:18
    سلام
    حسنا مامان نی نی کوچولو
    شنبه 28 تیر 1393 - 23:20
    سلام
  • مامانی s
    مامانی s
    شنبه 28 تیر 1393 - 23:20
    مامان ارتا بیا من هستما

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی