Loading...

• +5
    مامانی s
    مامانی s
    جمعه 27 تیر 1393 - 19:41

من مطمعنم این ماه مامان میشیم.... (335679 بازدید)

میدونم که این بار دیگه باردار میشم ...
    نفس مامان من خیییلیییی امیدوارم به اینکه تو این ماه بیای تو دلم نی نی نازم...connie_38.gif
    بچه هلا هر کی امید داره که این ماه ماه نی نی داره بیاد اینجاcancan.gif
    مامان های آینده که منتظر نی نی هستن..
    1.بیتا جون
    2.پری جون********* مامان شدهههههههههههه هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا****
    3.ریحان جون
    4.نیلو جون
    5.مهسا جون
    6.نسرین جون
    7.شقایق جون
    8.حدیث جون
    9.نارین جون
    11.محیا جون**** مامان شدهههههههههههههه هورااااااااااااااااااااااااااااا****
    12.آریانا جون
    14.مامان کسری جون****مامان شدههههههههه هوراااااااااااااااااااااااااااااااااا****
    14.هنگامه جون
    15.الی جون
    16.مامان آرتا جون
    17.مریم بانو جون*********مامان شدهههههههههه هوراااااااااااااااااااااااا**********
    18.زینب جون*******مامان شدههههههههههههههههه هورااااااااااااااااااااااااااااااااااا*******
    19.پانیسا جون*******مامان شدهههههههههههههههه هورااااااااااااااااااااااااااااااااااا*****
    20 .مرضیه جون
    21.منیر جون
    22.سحر جون*****مامان شدههههههههههههههههه هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا*****
    23.بانوی پاییزی مهسا جون
    24.غزاله جون*********** مامان شدهههههههههههههههه هورااااااااااااااااااااااا*******
    25.سمانه جون(خودم)

ایشالا هرکی باردار شد جلو اسمش مینویسیم(((( مامان شده )))) هورااااااااااااااااااااااااااااااا
    loveshower.gif
    خداااااااا جونم به ما نی نی سالم و صالح بده منتظریم..... من امروز دستهایم را بالا بردم و از عمق وجود خود خدایم را صدا کردم -
  • حسنا مامان نی نی کوچولو
    حسنا مامان نی نی کوچولو
    شنبه 28 تیر 1393 - 23:20
    چه‌ عجب یکی اومد
    خدایا خودت معجزه‌ ایو که‌ بهم دادی حفظش کن .... خدایا بابت معجزه‌ ت هزاران بار ممنونم ....
  • مامانی s
    مامانی s
    شنبه 28 تیر 1393 - 23:20
    خوبی؟اسم خودت چیه؟چند سالته؟
    خداااااااا جونم به ما نی نی سالم و صالح بده منتظریم..... من امروز دستهایم را بالا بردم و از عمق وجود خود خدایم را صدا کردم -
  • مامانی s
    مامانی s
    شنبه 28 تیر 1393 - 23:22
    خوشبختم حسنا جونم.منم سمانه 24 سالمه و 3 ساله ازردواج کردیم...
    چند وقته اقدام کردی؟
    حسنا مامان نی نی کوچولو
    شنبه 28 تیر 1393 - 23:23
    من براتون پیغام خصوصی گذاشتم نخوندیش؟ من سه‌ ماه اقدامم من دوما کلومیفن خوردم ماه‌ قبل امپول اج سی چی هم زدم این ماه‌ شبی ی دونه‌ لتروزل خوردم
    خدایا خودت معجزه‌ ایو که‌ بهم دادی حفظش کن .... خدایا بابت معجزه‌ ت هزاران بار ممنونم ....
  • مامانی s
    مامانی s
    شنبه 28 تیر 1393 - 23:24
    اها اره ببخشید..
    من یکساله اقدام کردیم :(
    حسنا مامان نی نی کوچولو
    شنبه 28 تیر 1393 - 23:24
    رفتی دکتر مشکلت چیه‌ ؟
  • مامانی s
    مامانی s
    شنبه 28 تیر 1393 - 23:25
    من دکترم این ماه لتروزول و کلومیفن باهم بهم داده..
    روز چند پری هستی حسنا؟
    حسنا مامان نی نی کوچولو
    شنبه 28 تیر 1393 - 23:25
    روز 19 برام دعا کن این ماه‌ بگیره‌
  • مامانی s
    مامانی s
    شنبه 28 تیر 1393 - 23:26
    بخدا هردوتامون سالمیم
  • مامانی s
    مامانی s
    شنبه 28 تیر 1393 - 23:26
    ایشالا که این ماه نی نی دار میشی و جلو اسمت مینویسم مامان شده هورااااااااااااااااااااااااااااااااااا
  • مامانی s
    مامانی s
    شنبه 28 تیر 1393 - 23:27
    منم روز 3 مم
    حسنا مامان نی نی کوچولو
    شنبه 28 تیر 1393 - 23:27
    من 10 این ماه‌ پری شدم و الان 11 روز دیگه‌ باید پری شم ..یکم تخمدان راستم درد داره‌ ولی سینم اصلا درد نداره‌ بنظرت امیدوار باشم من این ماه‌ آمپول اچ سی جی نزدم
    حسنا مامان نی نی کوچولو
    شنبه 28 تیر 1393 - 23:29
    از صب تا شب همش دنبال علایمم دیشب تخمدان راستم درد گرفت از خوشحالی داشتم دیونه‌ میشد م
  • مامانی s
    مامانی s
    شنبه 28 تیر 1393 - 23:29
    لتروزول امپول نیاز نداره..
    کلومیفن باید امپول بزنی تا ازاد بشهخ و تبدیل ب کیست نشه..
    فقط استراحت کن و اصلا استرس نداشته باش
    حسنا مامان نی نی کوچولو
    شنبه 28 تیر 1393 - 23:30
    روزه‌ ای؟
  • مامانی s
    مامانی s
    شنبه 28 تیر 1393 - 23:31
    ن حسنا جان علایمو ولش کن اینجوری خودت اذیت میشی....
    فقط فقط فقط فقط بیخیالی و استرس نداشتن خیییییییییییییییییییییییییییییییلییییی ب باردار شدن کمک میکنه
  • مامانی s
    مامانی s
    شنبه 28 تیر 1393 - 23:31
    نه عزیزم گفتم که روز 3 پری هستم :))
    حسنا مامان نی نی کوچولو
    شنبه 28 تیر 1393 - 23:32
    من روزه‌ام . شما از کجایی؟
  • مامانی s
    مامانی s
    شنبه 28 تیر 1393 - 23:32
    قبول باشه التماس دعا بشدت...
    از کرمانشاه شما چی؟
    حسنا مامان نی نی کوچولو
    شنبه 28 تیر 1393 - 23:33
    تورو خدا راست میگی ؟

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی