Loading...

• +55
    مارال
    مارال
    شنبه 23 اردیبهشت 1396 - 22:13

اموزش همسرداری (6837172 بازدید)

سلام به همه دوستای خوبم
    امیدوارم اینجا بتونیم باهم دیگه مشکلاتی رو که تو زندگیمون بوجود میاد رو بی دردسروبحث وکشمکش حل کنیم
    بگذریم وببخشیم بخاطر کسی که هرثانیه درحال بخشش است
  • نفس جون۱۳۹۶
    نفس جون۱۳۹۶
    دوشنبه 23 بهمن 1396 - 21:29
    خواهش میکنم گلم
  • فندوقی
    فندوقی
    دوشنبه 23 بهمن 1396 - 21:38
    ممنون کویین :x
    خداوند نه به قدر رویاها بلکهههه به اندازه ایمان و اطمینان توست که میبخشد! :x
  • +1
    فندوقی
    فندوقی
    دوشنبه 23 بهمن 1396 - 21:39
    انشالله
    همچین مشکلات شما و همه بچه ها :x پری گفته:
    فندق جون انشاا...مشکلت حل میشه
    خداوند نه به قدر رویاها بلکهههه به اندازه ایمان و اطمینان توست که میبخشد! :x
  • صحرا
    صحرا
    دوشنبه 23 بهمن 1396 - 21:48
    فندوقي
    چيكار كردين بابا
    عيبي نداره گذشته رفته
    اينجور وقتا آدم قدر آرامش و بهتر مي فهمه
    ان شاءالله ديگه از اين مشكلات پيش نياد براتون
  • mahdis
    mahdis
    دوشنبه 23 بهمن 1396 - 22:01
    سلام
    فندوقی چه کردی .....
    من تا یه سال پیش خیلی سر خانواده ی شوهرم باهاش بحثم میشد
    همش این جمله رو میگفت که اونا هیچوقت به تو بی احترامی نکردن اگرهم کنن تو باید احترام بذاری.....هزار ساعتم باهم بحث میکردیم فایده نداشت ....میگفتم چرا یک درصدم احتمال نمیدی خانواده ی توهم اشتباه کنن میگفت نه نمیکنن اونا بزرگترن عقلشون بیشتره .....مارو دوست دارن ....منم فقط بیشتر حرص میخوردم
    الان به این نتیجه رسیدم هیچوقت در مورد خانوادش باهاش بحث نکنم چون نمیتونه اونا رو پیش من کوچیک کنه .....
    دارم صبر میکنم خودش ببینه ....خونه زندگی و خرج کردن اونا رو ببینه خونه زندگی خودمونو ببینه ....
    بخدا میان از شوهر من پول میگیرن میرن بهترین خونه ها و ماشینا رو بگیرن ولی ما داریم تو یه خونه ی ۴۰ متری زندگی میکنیم
    چون پدرشوهرم میگه شما اول زندگیتونه نباید زیاد خرج کنید!!!!
  • کبوتر
    کبوتر
    سه شنبه 24 بهمن 1396 - 00:15
    سلام.فندق جون دلم برای پدرت سوخت بمیرم برای پدرومادراوقتی مشکلی برای زندگیه بچه هاشون پیش میاد چه حالی میشن خدامیدونه.قبول کن مردااینن جونشونم واسه خانوادشون میدن حتی اگه خانوادشون براش کاری نکنن.انشاالله مشکلاتت حل بشه
    خدایامیدانم که میبینی
  • تنفس
    تنفس
    سه شنبه 24 بهمن 1396 - 00:23
    حوریه لطفا خصوصیتو چک کن
  • تنفس
    تنفس
    سه شنبه 24 بهمن 1396 - 00:52
    حوریه پیش متخصص زنان نرو برو پیش سکس تراپیست
    من ادرس کلینیک بهت میدم حتما با همسرت برو کمکت میکنن
    کلینیک سازش بلوار وکیل آباد نبش لادن 2
    صبح ها ساعت 9 تا 13
    عصر ها ساعت 4 تا 8
    شماره تلفن 05138924459
    09153050790
  • تنفس
    تنفس
    سه شنبه 24 بهمن 1396 - 00:59
    سلام عزیزم من دوباره برگشتم
    ببخشید ناراحتت کردم :x Mahnaz69 گفته:
    کسی از تنفس خبر داره از گروه رفت خیلی ناراحتشم
  • تنفس
    تنفس
    سه شنبه 24 بهمن 1396 - 01:02
    ففندوقی جان منم چند روزیه درگیر بودم با شوهرم سر مصرف دوبارش :(
    ولی چکار میتونم انجام بدم بجر اینکه فرصت دوباره بهش بدم
    امیدوارم مشکلت حل بشه ولی سعی کن با آرامش حلش کنی قبلا با سیاست تر حل میکردی مشکلاتتو
    پس رویه قبلو برو.
    بخاطر خونوادتم که شده به فکر آرامش زندگیتون باش
    مدونی که مردا روی خونوادشون حساسن
    اتفاقا این خیلیی خوبه که روی خونوادشون حساسن حداقل تو زندگیشون از یه بیرگتری حساب میبرن
    شوهر من که به حرف هیچ کسی تره هم خورد نمیکنه اینهمه مادرش نصیحتش میکنه ولی هیچچییی به هیچییی
  • Sadafff
    Sadafff
    سه شنبه 24 بهمن 1396 - 01:38
    سلام.
    حوریه من قبلا برات پست گذاشتم نخوندی؟
    ببین منم مثل تو بودم کارم ۲.۳ هفته فقط گریه بود و فکر میکردم هیچ وقت نمی تونیم با شوهرم این کار انجام بدیم. منم اول ژل استفاده کردم خوب نبود بازم ولی بعدش دکتر بهم یه پماد بی حسی داد. توام باید از پماد بی حسی استفاده کنی بزنی داخل واژن. اون طوری چیزی نمی فهمی هیچی نمی فهمی و میتونی انجامش بدی. من اینطوری تونستم انشالله مشکل توام حل شه اینطوری.
  • یاسمینم
    یاسمینم
    سه شنبه 24 بهمن 1396 - 01:40
    حوريه هستی؟ بیا خصوصی
  • سه شنبه 24 بهمن 1396 - 03:02
    سلام فندوق انشالله که به زودی مشکلت حل بشه یادته رویا بهت میگفت فندوق پوست کلفت میگفت خیلی صبوری واصلا کینه ای نیستی حالا چی شده دختر خوب گذشتها گذشته چه میشه کرد ولی باید از راهش وارد بشی خودت اخلاق شوهرتو بهتر از همه میشناسی با دعوا هیچ چیز درست نمیشه فقط مثل همیشت صبور باش وبا ارامش حرفاتو به شوهرت بزن مردا اینجور موافع میفتن سر دنده لج پاک بدتر میشن خصوصا وقتی پای پدر مادرشون میاد وسط
  • آدلیا
    آدلیا
    سه شنبه 24 بهمن 1396 - 04:48
    سلام بچه ها, پست هاتون رو خوندم خیلی دلم گرفت, زندگیا چرا اینقد سخت شده؟ هرچقد هم بخوایم زندگی رو آسون بگیریم و با سیاست رفتار کنیم بازم توی یه بخشی از زندگی احساس خلأ میکنیم, یعنی واقعا انسانی وجود نداره که همه ی زندگیش بدون مشکل باشه؟ اگه وجود نداره پس دلیل آفرینش ما چی بود؟ این بود که سختی بکشیم؟
  • سه شنبه 24 بهمن 1396 - 05:00
    سلام ادلیا جان خوبی
    به نظر من اگه کسی مشگل داره بخش بزرگی از مشگلش تقصیر خودشه یا در زمان درست تصمیم خوبی نگرفته یا عجله کرده یا روی حرفاش درست فکر نکرده ومشگلی به وجود اورده من راجع به زندگی خودم به این نتیجه رسیدم که بیشتر ندونم کاریای همسرم باعث مشگلاتمون بوده وتقصیر منم بوده که سیاست نداشتم که روش تاثیر بزارم واگر جایی از زندگیم میدیدم همسرم داره اشتباه میکنه راهشو بلد نبودم که نزارم اشتباه کنه
    ویک چیز دیگه که الان همه مشگل دارن اینکه الان اخر زمانه وزندگی برای همه سخت میشه طوری که خیلی از مردم زمان پیامبر خدا رو شکر کردن که در اخر زمان زندگی نمیکردند
  • شالیزار
    شالیزار
    سه شنبه 24 بهمن 1396 - 05:07
    سلام بچه ها شب بخیر .آدلیا جان دلم برات تنگ شده بود .ماعده جون خیلی وقته ندیدمت خخخ خوبی .منم امروز مامانم رو برده بودم دکتر مامانم خیلی ازم انتظار داره البته به زبون نمیاره ها ولی میدونم که انتظار داره .منم همش عذاب وجدان دارم که زیاد نمیتونم پیشش باشم و ...دوباره پس فردا هم نوبت دکتر داره نمیدونم چرا انقدر مریض میشه براش ناراحتم .ولی خوب منم نمقتونم همش کنارش باشم
  • شالیزار
    شالیزار
    سه شنبه 24 بهمن 1396 - 05:18
    فندق جونم خیلی دیشب دلواپست بودم ایشالا دوباره با شوهرت خوش و خرم بشین ولی عزیزم رو خانوادش زوم نکن گلم .تو درخواستاتو داشته باش ولی دیگه این بحث و تموم کن شوهرتو بیشتر از این از خودت دور نکن .والا خودمونم نگاه کنیم حاضریم برا پدر ماورمون هر کاری بکنیم
  • سه شنبه 24 بهمن 1396 - 05:19
    شالی جون مگه غیر از تو دختر دیگه ای هم داره ؟خوب تو مونس تنهایهای مامانتی هر چه قدر در توانته وهمسرت رضایت میده برای مامانت وقت بزار حتی اگه خودت این وسط گاهی خسته بشی همه مادرا هم وقتی ما کوچیک بودیم همه عمرشون صرف بزرگ کردن ما کردن :x
  • شالیزار
    شالیزار
    سه شنبه 24 بهمن 1396 - 05:20
    حوریه جون عروس خانم عروسیت مبارک گلم .مثل همیشه ایشالا خوش وخرم باش گلکم .بهت قول میدم این مشکلتم بزوردی حل بشه به شرطی که مثل گذشته باشی
  • سه شنبه 24 بهمن 1396 - 05:21
    حوریه جون انشالله به زودی مشگلت حل میشه استرس نداشته باش برو یه دکتر خوب روزهای خیلی قشنگ وخوب در انتظارته :x

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی