Loading...

• +8
    سه شنبه 18 اردیبهشت 1397 - 09:13

دلبرانه (19205 بازدید)

سلام بچها این تایپیک بهتون دلبری و کارا و حرفای قرری یاد میده حتما سر بزنید و ایده بگیرید برای دراومدن از روزمرگی زندگی و ایده برای جشن ها و تولد ها و سالگردها . انشاالله که تایپیک مفیدی باشه با کمک همدیگه حتما شماهم ایده هاتونو بذاریدتا بقیه ام استفاده کنن
    برای ظهورحضرت مهدی عج صلوات.
  • پنجشنبه 21 تیر 1397 - 03:50
    Screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B8_%DB%B0%DB%B3_%DB%B2%DB%B5_%DB%B0%DB%B2_%DB%B3%DB%B5_%DB%B3%DB%B8.png
  • پنجشنبه 21 تیر 1397 - 03:54
    .مـــــن و عــــ❤️ــشــقم وقتی کنار همیم قشنگترین ترکیب دنیــــــاییم ... ❤️ یه عکس دونفره از خودتون و همسری پیدا کنید و این متنو پایینش بنویسید
  • پنجشنبه 21 تیر 1397 - 03:56
    یه ایده واسه اینکه همسرتون رو بفرستین تو آسمون ها اول یکی از عکس های تکی تمام قد همسرتون رو انتخاب می کنین (ترجیحا آتلیه ای باشه بهتره ) و براش می فرستین بعد زیرش این پیام رو بهش میدین: قد بلند و ریش مشکی (چشم مشکی،چشم میشی،چشم آبی ،مو طلایی،مو حنایی خلاصه هر شکلی که همسرت هست یکیش رو انتخاب کن
  • پنجشنبه 21 تیر 1397 - 06:36
    .سورپرایز همسر با 101 ایده عاشقانه 101قلب قرمز ❤️رو برش میده و 101 جمله که چرا عاشق همسرش هست رو روی قلبها بنویسید و از نخ آویز کنید و با چسب نواری نخ هارو به سقف اتاق خواب بچسبونین
  • پنجشنبه 21 تیر 1397 - 06:38
    10دلیل که عاشقت شدم هدیه ای زیبا برای همسرتان به مناسبت های گوناگون 1- دوست دارم چون با یه میلیون روش بهم فهموندی که دوسم داری 2- دوست دارم چون یه بار وقتی که اصلا انتظارشو نداشتم بهم زنگ زدی 3- دوست دارم چون همیشه جلوی همه هوامو داری 4- دوست دارم چون فلان روز یه ذره دستمو فشار دادی تا احساس امنیت کنم 5- دوست دارم چون همیشه زود خودتو به من میرسونی دوست دارم چون : 6- همیشه روز تولدم و یادته با اینکه هیچ وقت یادت نیست چند سالمه 7- سلطان زندگیه منی 8- حاضری بخاطر من ستاره ها رو از آسمون بدزدی اما زورت میاد آشغالا رو سر کوچه بزاری 9- الکی و بخاطر من میشینی به فیلم دیدن اما همیشه وسطاش میخوابی 10- تو هم دوستم داری 11- نجیبی 12- چشمهای خوشکلی داری 13- مژه هات بلنده 14- از روی عشق گازم میگیری 15- به اس ام اس هام جواب میدی 16- جوری که دوست دارم لباس میپوشی 17- گاهی وقتا موهای کل بدنت رو بخاطر من شیو میکنی 18- پوست سفید داری 19- مماختو دوست دارم 20- موهای مشکی و فرفری داری !!! 21- وقتی مامانت بهم گفت چاق شدی گفتی من ماتی تپلی رو بیشتر دوست دارم 22- هر جا میخوام برم منو میرسونی 23- دوست داری با هم از خواب بیدار بشیم 24- فیلم تکراری میزاری و وسطش میخوابی 25- همیشه منو میبری ایس پک 26- سوسکا رو واسم میکشی 27- وقتی از یزد میای مستقیم میای پیش من 28- از بوس کردنت سیر نمیشم 29- بهم خیانت نکردی و نمیکنی 30- بخاطر من لب به سیگار و قلیون نمیزنی 31- بخاطر من مشروب نمیخوری 32- نمازتو میخونی 33- وقتی سرت داد میزنم میخندی 34- قرارت رو بخاطر من با دوستات کنسل میکنی 35- صبح ها که از خواب پا میشی اول کلی منو بغل میکنی 36- همیشه بوی خوب میدی و ادکلن میزنی 37- همیشه باهام میای عکاسی تا عکس بگیریم 38- وقتی اسم فلانی رو میارم غیرتی میشی 39-دوست داری برنامه هات رو من واست روی کاغذ بنویسم 40- میشینی کلی راجع به فوتبال واسم میگی یا اینکه میدونی هیچی ازش نمیفهمم 41- واسم یه تل سفید خریدی که میدونستی در به در دنبالشم 42- اونروز وقتی از حموم بیرون اومدم دیدم واسم میز رو رمانتیک چیدی و آهنگ لایت گذاشتی 43- با اینکه تپلم همیشه میگی خانوم س.ک.س.ی من 44- واسه آینده مون تلاش میکنی و حسابی درس میخونی 45- با عینک دودی جدیدت شبیه مگس تسه تسه میشی و باعث میشی من بخندم 46- توی اولین قرارمون واسم گل مورد علاقه م رو آوردی 47- موقع اولین بوسه عشقمون پاهات میلرزید 48- وقتی اومدی خواستگاریم نترسیدی که از کارت پشیمون شی 49- مستقیم از فرودگاه اومدی پیتزا مثلث که هدیه تولدم رو بهم بدی 50- توی همه ی سالهای آشناییمون هر شب بهم اس ام اس دادی دوست دارم عشق من شبت بخیر 51- وقتی با هم میریم حموم میزاری من دمپایی بزرگرو پام کنم 52- میزاری توی سرما یخ بزنی اما من کولرو روشن بزارم 53-موقع خوابیدن میزاری همیشه من قاشق کوچیکه باشم 54- وقتایی که آرایش میکنم ذوق زده میشی و بوسم میکنی و میگی خوشکلتری خانوم دنیا رو من دارم 55- با عشق نگام میکنی و آهنگهای عاشقونه برام میخونی 56- توی ماشین که صدای ضبطو آخر میبرم و باهاش میرقصم دعوام نمیکنی 57- همیشه تو تختخواب رو مرتب میکنی 58- نقاشیهایی رو که واست میکشم با عشق میزنی به دیوارای اتاقت 59- توی شستن ظرفا کمکم میکنی 60- میدونم به داشتن زنی مثل من افتخار میکنی 61- همیشه باهام صادقی 62- با تو آرومم 63- وقتی دارم غذا درست میکنم از پشت بغلم میکنی 64- مهربونی 65- زندگی رویاییمو با تو دیدم 66- واسم چایی میاری 67- آرزوی من بودی 68- واسم کرانچی و پف پفی و شیرینی گل پنبه ای میخری 69- قشنگترین میکروب دنیا رو بهم کادو دادی 70- همیشه واسه من وقت داری 71- لبخند همیشگیت روز منو روشن میکنه 72- با من میای خرید حتی اگه خریدا برات کسل کننده باشه 73- ادا مدا در میاری تا منو بخندونی 74- دَدی خپلوی من میشی و من دخمل کوچولوی تو 75- روح منی 76- همیشه میگی بهترینا رو در تو دیدم خانومی 77- وقتی هم شلخته هستم و موهام ژولی پولیه بهم میگی خانومی چقدر قشنگ شدی 78- بیرون که میریم دستامو ول نمیکنی 79- میدونی رنگ صورتیو دوست دارم ، جینگولکای صورتی برام میخری 80- وقتی میای دنبالم با چیزای هر چند کوچیک کلی خوشحالم میکنی 81- واسم بع بعی پول خورون میخری 20 تای دیگش رو هم خودتون می تونید از مسائل خصوصی تر بنویسید.و گزینه های بالا رو هم به دلخواه خودتون ویرایش کنید
  • جمعه 22 تیر 1397 - 09:07
    .یک (مهندس،معلم ،کارشناس و ...)وقتی به خونه برمیگرده دیگه یک پدر و یک همسر و البته یک تاج سره تاج سرم برای طبخ در اندرونی منزلتان و مهمتر ! قوت جسم و جانتان به شیر و گردو و لوبیا چیتی نیازمندیم ... مرحمت بنمایید با الطاف کریمانه تان ضمن روشن کردن چشمانمان به جمالتان بستانیدشان که دگر دل طاقت دوری و البته گرسنگی ندارد . ❤️ لیست خرید
  • جمعه 22 تیر 1397 - 23:23
    .ایده تزیین هدیتونو بذارید داخل بادکنک و بادکنک رو بذارید داخل یه جعبه.رنگ بادکنک و ربان رو هم میتونید هماهنگ کنید. مثلا ساعت یا انگشتر
  • یکشنبه 24 تیر 1397 - 07:12
    .ایده معنوی یک ایده به خانمهایی که از کاهل نمازی ویا بی نمازی همسرانشون رنج میبرند و دنبال راه حل هستند٬ جانمازش رو با گلبرگهای معطر تزیین کنین ؛ دوم اینکه ایه چهل سوره ابراهیم که دعای زیباییه برای نماز خون شدن و موندن و هدیه خود قرانه رو بنویسین و تو جانمازش بزارین و بهش بگین این دعا رو بعد نمازهاش بخونه. البته دعای دیگه ای هم کنارش بنویسن دعاهای زیبای بیشتری تو قران هست که بنا به حاجتتون میتونید بنویسین و تو جانماز همسرتون بگذارید و حتما... پایانش هم کلمات محبت امیز فراموش نشه سوم هم جانماز آماده شده رو پهن کنین و پیشنهاد نماز جماعت دونفره بدین ؛ مخصوصا اونایی که فرزند دارن برای تشویق بچه ها هم این ایده فوق العاده است
  • یکشنبه 24 تیر 1397 - 07:14
    .ایده اتاق خواب سلام من همیشه ازادکلن واسپری استفاده میکردم،ولی احساس میکردم همسرم هیچ واکنشی نشون نمی ده وبراش اهمیتی نداره،یه مدت استفادم کمرنگ شدتااینکه چندوقت پیش بادقت یه عطرخیلی خوش بووس کسی خریدم وشب های خاص استفاده میکردم،باکمال تعجب شوهرم خیلی ازبوش خوشش اومد و گفت این عطرت دیوانه کنندس،به دوستای گلم می خواستم بگم در انتخاب همه چیزازلباس وعطرگرفته تانوع غذاو دکوراسیون خونتون وقت صرف کنیدارزشش روداره،لازمم نیست گرون قیمت باشه،شادباشید☺️☺️ اسم عطر وری س ک س ی هست
  • یکشنبه 24 تیر 1397 - 07:25
    .عجب آرامشے دارد شانه هـایت کسے چه مے داند شاید راه بهشـت❤️ از شانه هاے "تــــو" آغاز مے شود! ❤️ اگه عکس دونفره ای دارید که سرتونو تکیه دادید به شانه همسری این متن گزینه مناسبیه
  • یکشنبه 24 تیر 1397 - 07:45
    ایده برای عکس پروفایل انگشترتونو بذارید روی حرف اول اسم همسری روی کیبورد کامپیوتر یا لپ تاپتون و عکس بگیرید
  • یکشنبه 24 تیر 1397 - 07:46
    .ایده دفتر سپاس میتونید یسری صفات رو در این راستا به همسری نسبت بدید. مثلا اینطور بنویسید مرد مهربان من... حاضره بی منت تمام عشق و محبتش رو نثار یگانه همسرش کنه. ازت ممنونم عشق همیشگی من مرد مسیولیت پذیر من... همسر صادق من... همسر یکی یدونه من... عشق شجاع من... و ... کلی القاب مثبت دیگه... که میتونید از طریق تشکر و بکار بردن جملات مثبت این القاب رو در همسرتون پررنگ تر کنید
  • یکشنبه 24 تیر 1397 - 07:48
    .خداوند دست های من و تو را برای هم ساخته همسرم دوستت دارم... اگه عکسی از دستای خودتو همسری داری با این متن بهش هدیه بدین
  • یکشنبه 24 تیر 1397 - 07:56
    کلمات عاشقانه ، به زندگی انرژی مثبتی می دهند و امید به زندگی را بیشتر می کنند؛ مثلا زن می تواند از این کلمات روحیه بخش درباره شوهرش استفاده کند: به تو افتخار میکنم بهترین لحظات اوقاتی است که در کنار تو هستم به شغلت افتخار میکنم تو بهترین شوهر دنیا هستی هیچ کس مثل تو نمی شود اگر تو نبودی من چه کار میکردم؟ من خودم را خوشبخت ترین زن دنیا میدانم ❤️ مناسب برای آینه نویسی(یکی از این جملات رو انتخاب کنید و روی آینه اتاق،پذیرایی یا سرویس بهداشتی بنویسید) روزی یدونه از این جملات استفاده کنید .
  • یکشنبه 24 تیر 1397 - 08:09
    .گفته شده: هر گاه شخصی را دوست داشتى، او را به آن آگاهش ساز، زیرا ابراز محبّت، دوستی میان شما را پابرجاتر می کند. و من الان تو را آگاه می سازم دووستتتتتت دااااارم عاااششقققتمممم ❤️ ادامه اش هم بنویسید : حالا شما نمیخوای منو آگاه کنی؟
  • یکشنبه 24 تیر 1397 - 08:11
    .عـاشقـتم قسـم به نفسـات☺️ آروم میشـم فقط با صدات ❤️ ❤️ میتونید بعد از اینکه همسری باهاتون تماس گرفت،براش بفرستید
  • یکشنبه 24 تیر 1397 - 08:12
    .
    شق ّالقمـــری! معجــــــزه‌ای! تکّه‌ی ماهـــــی! " لا حَوْلَ وَلا قُوَّةَ اِلّا بِاللہ اسفند دود کنم آقامون چشم نخوره ❤️ زیر یه عکس زیبا از همسرتون این رو بنویسین
  • یکشنبه 24 تیر 1397 - 08:14
    .کی گفته ترافیک اتفاق ناخوشایندی است وقتی تو کنارمی می‌تواند بهترین اتفاق دنیا باشد! ❤️ وقتی همسری گفت اووووف عجب ترافیکی شما خانوم گل و تو دل برو بگوو کی گفته ترافیک بدو ناخوشاینده؟؟؟وقتی کنارمی بهترین اتفاق دنیاست
  • یکشنبه 24 تیر 1397 - 08:16
    .عِـــــــشق یَعـــــنی: وَقــتیـــــــ سرما خورده اینقـــد بوســــــش کُنی تا سرما بخوری و عشــــــقت دَس تنها نباشـــــــــــه :)
  • +1
    یکشنبه 24 تیر 1397 - 08:19
    .ایده ی ماساژ یــــــــــــه روز تصمیم گرفتم اتاق ماساژ درست کنم. اول از همه کارت ویزیت درست کردم بعدش روش شمارمو نوشتم و خواستم اگر میــــــــــخواد باهام تماس بگیرن و بعــــد" اتاق خــــواب " دور تا دور تخت شمع گزاشتم و کاسه اب و دور در روغن رو هم با ربان بستم. بروشور ماساژ درست کردم و از خواص ماساژ نوشتم و از خواص روغن ها هم نوشتم بعدش براى روغن ها قیمت گزاشتم. روغن بنفشه: ... 20.000 تومان روغن زیتون: .... 30.000 تومان روغن گل سرخ: ... 35.000 تومان

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی