Loading...

• +8
    سه شنبه 18 اردیبهشت 1397 - 09:13

دلبرانه (19210 بازدید)

سلام بچها این تایپیک بهتون دلبری و کارا و حرفای قرری یاد میده حتما سر بزنید و ایده بگیرید برای دراومدن از روزمرگی زندگی و ایده برای جشن ها و تولد ها و سالگردها . انشاالله که تایپیک مفیدی باشه با کمک همدیگه حتما شماهم ایده هاتونو بذاریدتا بقیه ام استفاده کنن
    برای ظهورحضرت مهدی عج صلوات.
  • پنجشنبه 21 تیر 1397 - 02:11
    .یه ایده برای خانمایی که میگن همسرمون همش مشغول گوشیه وقتی توی فضای مجازی هست براش این پیام رو بفرستید گاهی به اسمان نگاه کن . . . . . . . . حتماً نگاه کن . . . . . . . واسه گردنت خوبه آرتروز نمیگیری عششششششقم اخه سرت همش تو گوشیته نظرت راجع به حرف زدن با عشقت خانم گل و مهربون و دوست داشتنیت چیه ؟؟
  • پنجشنبه 21 تیر 1397 - 02:12
    ایده هنرررری ~~~~
    .می تونید عکساتونو کارتونی کنید و راحت نقاشیش کنید (نرم افزارهایی در این مورد وجود داره) یا چاپش کنید روی لیوان یا لباس یه حتی قابش کنید ! این دیگه به درجه خلاقیت و هنرو سلیقه خودتون بستگی داره
  • پنجشنبه 21 تیر 1397 - 02:13
    .اول صبح بزارین کنار همسرتون قرارمان سر میز صبحانه من عشق مے آورم و تو عســـل من مرباے بهــار کنار نان میگـــذارم توچند بیت غزل☘ با دوفنجان چاے که دم بکشد در نگاهمان
  • پنجشنبه 21 تیر 1397 - 02:16
    .من موقعی که عشقولانه هام رو برای (اسم همسر) می فرستم (اسم همسر)وقتی می بینه من منتظر پاسخ :اول این شکلیکم کم این شکلیبعد این شکلی :( وقتی (اسم همسر)جواب نمیده! اما وقتی جواب میده این شکلی میشم اخر شب که میاد خونه این شکلیمیشم. پیامک جهت ترغیب همسر به پاسخ دادن به پیامکهای عشقولی تون اگه "" تازه "" شروع به ارسال پیامک های عاشقانه کردین و هنوز جواب نگرفتین اینو فعلا نفرستین. بی بهانه به او بگویید دوستش دارید❣
  • پنجشنبه 21 تیر 1397 - 02:16
    کنار متن این شکلی استیکر مورد نظر را بگذارید :d
  • پنجشنبه 21 تیر 1397 - 02:18
    .من یه نقاشی از صورت شوهرم کشیدم زیرش هم نوشتم: آدم باس مــَــــــــرد باشه! مث تو. بعد در ادامه اش نوشتم " با صدای بم و کلفت بخون" بعد شوهرم زیر یکی از عکسام نوشت: زن باید فرشته مهربون باشه مثل تو و در ادامه نوشت" با صدای جیغ و نازک بخون"
  • پنجشنبه 21 تیر 1397 - 02:22
    .چطوری به همسری بگم دوسش دارم؟؟ نوشته و یا عکس عاشقانه اتون رو روی رول دستمال کاغذی نقاشی کنید وقتی همسری خواست استفاده کنه ببینه
  • پنجشنبه 21 تیر 1397 - 02:25
    .دیشب این کارو کردم چونکه از شوهرم دورم اومدم یه روژ خوشرنگ زدم وچنوتا عکسه سلفی گرفتم ولبمو زوم کردم واسش فرستادم حالا شما دوست داشتین میتونین بعضی وقتاهمیشه نه سوتینی یا چیزه دیگه ای خواستین عکسش واسش بفرسین،
  • پنجشنبه 21 تیر 1397 - 02:29
    شعر.
    خیلی وقته اونی که براش میمردم دیگه نیست قاصدک ها روبه یادش میشمردم دیگه نیست خیلی وقته دارم با تنهاییم سرمیکنم ،همه قاصدک ها ی شهر رو پر پر میکنم
  • پنجشنبه 21 تیر 1397 - 02:31
    .وقتی همسری داخل اتاقه و در اتاق بسته است. دوطرف چارچوبو نوارکشی کنید و بادکنکارو بین درو نوارها قرار بدید البته بی صدا اینکارارو بکنید چون ممکنه همسری متوجه بشه و بخواد درو باز کنه و سورپرایزتون بهم بخوره و بادکنکارو بذارید بین در اتاق و نوارها. وقتی همسری درو باز کنه سورپرایز میشه
  • پنجشنبه 21 تیر 1397 - 02:36
    .یک رز ساقه بلند را در جایی قرار دهید که همسرتان آن را ببیند در حالی که به همراه آن یادداشتی با این مضمون وجود داشته باشد: از این که وارد زندگی من شدی متشکرم❤️
  • پنجشنبه 21 تیر 1397 - 02:41
    .روز پزشکه !این روز رو به کلیه طبیبان آکادمیک و همچنین طبیبان دل !تبریک می گیم پیشنهاد می کنم خانومها با صدای خودشون با هر دستگاه آوازی که بلدن این شعر رو بخونن و بفرستن واسه طبیب دلشون : شاد باش ای عشق خوش سودای من ای طبیب جمله علتهای من ! خوشگل بخونیدا !!! کاری نکنید به جای جاذبه، دافعه ایجاد بشه (بلد نیستین لطفا فقط همین متن پایین رو براش بفرستین؛ ما آبرو داریم ...والله!!!!!!) بعدش این پیامک رو میدین : امروز روز پزشکه و چه کسی مهمتر از طبیب دل !!! طبیب دلم! بوعلی سینای من ! روزت مبارک ... راستی طبیب دل شما کیه؟ جیگر شما کیه؟ عسل شما کیه؟ خوشگل شما کیه؟ خانوم شما کیه؟ منم دیگه ؟؟؟؟؟ پس کو تبریک روز من ؟؟؟؟ چه کنیم واسه اونایی که الان با طبیب دلشون قهرن هم باید ایده بدیم دیگه پیامک بالا رو بهش بدین آخرشم این رو براش بفرستین : هر چند این طبیب دل بسی نامهربان است .... اما چه کنم این دل.... در گرو آن است.
  • پنجشنبه 21 تیر 1397 - 02:45
    روزززززز پزززززززززششششششکک
    .سلام دکتر نازم روز پزشک رو خدمتت تبریک میگم رووووزت مبارک تعجب نکن، تو شاید از نظر علمی دکتر نباشی، ولی طبیب دل بیمار من، فقط و فقط خودتی تو دکتر دل منی تو دکتر روح منی توووووعششق منی
  • پنجشنبه 21 تیر 1397 - 02:48
    وقتاییکه همسری دیر به دیر زنگ میزنه بهش پیام بدید
    .قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک میشود !! نوموخای کوکم کنی :d
  • پنجشنبه 21 تیر 1397 - 02:49
    .دلتون یه دفعه هوای همسری رو کرد گوشی رو برمیدارین که بهش زنگ بزنین هر چی زنگ میزنین گوشی رو بر نمیداره اینجاس که موبایل به دردت می خوره گوشیت رو بر میداری و یه پیامک میدی : گوشی رو بردار تا صدات یه ذره آرومم کنه (لطفا با اهنگ خوانده شود) رو ارسال می کنید. همین !!!
  • پنجشنبه 21 تیر 1397 - 02:51
    .متن پیشنهادی برای درخواست خرید از همسر خسته ،همسر کوفته ،همسر ... عزیزم در راه عزیمت به آغوشم تنها به خرید شیر و پوشکی اکتفا کن که دل بی قرار دیدار روی توست❤️
  • پنجشنبه 21 تیر 1397 - 02:53
    .پیامک عذرخواهی برای یک دعوای سنگین آه از این دهر چه کنم سویدای دلم در تطاول این چرخ گردون طاقتش طاق شد و ان لعین رجیم هم اتش بیار این معرکه شد ....جانا ببخش بر من که سبب ساز ان شدم که آن بحر ارام دلت را با خشونت کلمات به تلاطم دراوردم . شما تاج سر و پادشاه عالم قلب منی حال ای فرمانروایم قهر نکن شب اومدی خونه بغلم کن
  • پنجشنبه 21 تیر 1397 - 02:55
    .میــدانـــی چقـــــدر دلـــرباتـــــر می شــــوی وقتی از سرکار برمیگـردی و خستگـی در چشمانتــــــ مـوج میزنــد … چهـ عاشقـــانه ی زیبــاییستـــــــــــ لبخنـــدهایتــــــــ بـرایمـــــــ وقتــی حتــی حـوصلــــه ی خـودتــــــــــــ را همــــــ نــداری … چقـــدر دلگـرمـــــــ ِ زنـدگــــی بـا تــــ♥️ـــو میشـومـــــــ وقتـی بـرای با همـــــــ ماندمــان از جانتــــــــ همــــ مــایهـ میگــذاری … کـاش بتـوانمـــــ قـــدر بـدانمـــــــ همــه ی زحمتــــــ هـایتـــــــ را … کـاش دلمــــــ بفهمــد کهـ وقتی ساعتــــــ ِ کاری اتـــــ را زیـاد میکنـی وقتـی خستـه ای امـا وانمــود میـکنـی بــرای مـــن حــوصلهـ داری … ایــن هـــا همــه عشــــق بـازی هــای مـــردانهـ ی تـــــ♥️ــــوستــــــــ … دوستتــــــــــــ دارمـــــــــــــ مـــــــرد ِ مــــــــن … ❤️
  • پنجشنبه 21 تیر 1397 - 02:58
    .میوه هم میخوام تکه کنم و تو بشقاب بچینم بعد با یک کاغذ مبلغ بوسی را بنویسم
    اگه میوه با پوست خواستین سرو کنید هم میتونید با نوک چاقو روش جمله عاشقانه بنویسید.
    .غذای مورد علاقه اش یا یک غذای فانتزی کنار بشقاب هم با سس بنویس دوست دارم
  • پنجشنبه 21 تیر 1397 - 03:03
    .کاغذ پر بوس هم ایده خوبیه کاغذ رو پر بوس کنین پایینش هم بنویسین این بوسها همش مال خودته.

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی