Loading...

• +8
    سه شنبه 18 اردیبهشت 1397 - 09:13

دلبرانه (19192 بازدید)

سلام بچها این تایپیک بهتون دلبری و کارا و حرفای قرری یاد میده حتما سر بزنید و ایده بگیرید برای دراومدن از روزمرگی زندگی و ایده برای جشن ها و تولد ها و سالگردها . انشاالله که تایپیک مفیدی باشه با کمک همدیگه حتما شماهم ایده هاتونو بذاریدتا بقیه ام استفاده کنن
    برای ظهورحضرت مهدی عج صلوات.
  • یکشنبه 24 تیر 1397 - 08:22
    .هر دفعه که از در میاد تو دســــتشو پشتش می‌گیره و بهم میگه: عزیزم! چشــمهاتو ببند با لبخند چشمهامو می‌بندم و چند ثانیه بعد... لطافت گــــل های یاس و رز پوست صورتمو نوازش میده! و امروز ... سر سجاده‌ام نشسته بودم و قرآن می‌خواندم که او پشت سرم ایستاد و برای هزارمین بار گــــلش را گل باران کرد #نکته تو دوران نامزدی، میزان ابراز علاقه‌ی زبانی همسرم بهم خیلی زیاد بود. اما بعد از عروسی خیلی کمتر شد. بعدا فهمیدم که اکثر آقایون اینطورین ... علتش هم اینه که قبل از عقد برای ابراز علاقه‌ راهی بجز گفتن "دوستت دارم" ندارن! اما الان تو خونه خودشون بوســـه‌های وقت و بی‌وقت دارن! آرامشی دارن که بدون گفتن "دوستت دارم" هم براش لبخند میزنن و آرومشون میکنه مردانگی‌ و فداکاری‌هایی دارن که چیزی بالاتر از محبت زبانیه ...
  • +1
    یکشنبه 24 تیر 1397 - 08:24
    .سورپرایز آخر شب برای همسری تو خونه ی مادرشوهر همسرتون اگه بیرون اتاق در جمع خانواده بود؛ شما برید تو اتاق یه لباس قرررری بپوشید و توی پیامک این پیغامو بهش بدید : توجه توجه! شرکت (...)ایران شما را به داشتن شبی خاطره انگیز در کنار زیباترین زن دنیا دعوت مینماید برای کسب اطلاعات بیشتر به اتاق خوابتان مراجعه بفرمایید❤️
  • یکشنبه 24 تیر 1397 - 08:26
    .درمورد قیمت ماساژ میتونی از نرخ های معنوی استفاده کنی. مثلا: روغن بنفشه: سه تا بوس ده ثانیه ای (این بوس ده ثانیه ای معجزه س بچه ها) روغن گل سرخ: یه شام خوشمزه به دستپخت عالیجناب، مرد مردستان، آقا فلانی .
  • یکشنبه 24 تیر 1397 - 08:28
    .اگه شوهرتون شبا ازتون فاصله میگیره شبا تو خواب الکی بترسین و یهو تو خواب داد بزنین اونم پامیشه آرومت کنه و بغلتون کنه شما هم عین یه بچه تو بغلش بلرزین و آروم بگیرین و محکم بچسبینش. اونوقت احساس غرور میکنه و هی آرومتون میکنه بعدشم شبا ازتون با فاصله نمیخابه. من راستکی ترسیدم و این تجربه رو بدست آوردم
  • یکشنبه 24 تیر 1397 - 08:51
    .و زندگـــی ، تمامِ خنــده‌ی توست ❤️ زیرنویس عکسی از لبخند همسری کنید و براش بفرستید
  • پنجشنبه 28 تیر 1397 - 05:51
    .برتـر از عشـق دانی چیستـ یـارا پاستیل خرسی و (پفک و آبنبات چوبی و لواشک و آلوچه و چیپس و بستنی و تمبرهندی و هر چیزی که هوس کردین بخورین می نویسین) از دست شما، آقا!!!!!!! ❤️ ویژه ارسال به همسر در بعدازظهر لیست خرید
  • پنجشنبه 28 تیر 1397 - 05:53
    .لبخند نیست بس که شیرین است لبقند است ❤️ این متنو میتونید به عکسی از لبخند همسری الصاق کنید و به گروه دونفره بفرستید
  • پنجشنبه 28 تیر 1397 - 05:55
    .تقدیم به عشقم چِنان‌کاری دلَت با قلب مَن کرد کِه موج زلزله با شهر بمَ کرد زلزله خودِتویی
  • پنجشنبه 28 تیر 1397 - 05:58
    .از میانِ تمام کتاب ها لب‌های تو خواندنی‌تر اند وقتی که می‌گویی « دوستت دارم » ❤️ همسری اهل مطالعه کتاب هست؟ لای یه برگ از کتاب اینو براش بنویسید
  • پنجشنبه 28 تیر 1397 - 06:00
    .یه روز لای لقمه ای که براش گرفته بودم که ببره سرکار یه کاغذ گذاشتم که روش نوشته بودم "عزیزم خیلی دوست دارم" ظهر که اومده بود لقمه رو بخوره کاغذ و دیده بود و سریع بهم زنگ زد
  • پنجشنبه 28 تیر 1397 - 06:03
    .فرشته ی نگهبان من میدونم خدا تو رو فرستاده رو زمین تا از من محافظت کنی راست بگو بال هات رو کجا گذاشتی؟ کجا قایمش کردی... ❤️ نمونه جملاتی که میتونید به همسری بگید.
  • پنجشنبه 28 تیر 1397 - 06:04
    .اگه همسری سر کار غذا میل میکنن یا احیانا موقع صرف وعده غذایی پیش همسری نیستید میتونید براش لقمه عشق درست کنید و بعد از درست کردن لقمه یه گاز به لقمه بزنید و این یادداشتو کنارش بنویسید... با خورن یک تکه از این لقمه عشق تمام محبتتان را به این غذا منتقل ساختید!:) ❤️ برای همسریایی که مشکلی با خوردن غذای نیم خورده خانومشون ندارن پیشنهاد میشه.
  • پنجشنبه 28 تیر 1397 - 06:05
    .زمستان است اما تو با خودت بهار را به خانه می آوری ♥️ استقبال از همسری-میتونید پشت در بچسبونید تا وقتی خواست درو بازکنه ببینه و با انرژی وارد خونه بشه
  • شنبه 30 تیر 1397 - 00:34
    ..بچها ادامه نکات جزو رو میزارم انشاالله که قبلی هارو تا الان اجرا کرده باشین !!! نکات 23تا25/

...
    23 / هیچ وقت پشت سر همسرت حرف نزن؛ به هیچ عنوان جلوی دیگران ازش بد نگو؛
    با این کار
    هم غیبت نکردی
    هم بدگویی نکردی
    هم آبروی یه بنده ی خدا رو نبردی
    هم احترام همسرت رو حفظ کردی
    هم عزت خودت و بچه ها رو نگه داشتی
    بیشتر بگم ....
    اینکه پشت سر همسرت حرف بزنی نه تنها مشکلی رو حل نمیکنه، بلکه هزاران مشکل دیگه هم اضافه میکنه.
    از گناهایی که تو پرونده اعمال نوشته میشه و نارضایتی خدا که بگذریم،
    1* خانومی که پشت سر همسرش حرف میزنه، کم کم احساس عشق و دوست داشتن قلبی رو نسبت به او از دست میده
    2* دل به دل راه داره!
    طبیعی هستش که این بی علاقگی تو رفتارهاش هم خودش رو نشون میده و همین، باعث میشه همسرش هم احساس عشق و دوست داشتن قلبی رو از دست بده
    3* همونطور که تو نکات قبلی اشاره کردم، همسری که دارید باهاش زندگی می کنید نشانه ی لیاقت و شخصیت شماست؛ چه بخواید و چه نخواید!!
    پس بی احترامی به شوهر و پشت سر او حرف زدن، نشانه ی بی شخصیتی و بی لیاقتی یه خانوم هستش.
    انگار داره این وضعیت رو پیش همه جار میزنه!
    این کار هم برای حال و هم برای آینده خودتون، همسرتون و بچه هاتون نه تنها خوب نیست بلکه خیلی هم خطرناکه!!
    بالاخره همه شما می خواید تو همون جامعه ای که پشت سر همسرتون حرف زدید، رفت و آمد و زندگی کنید؛ هیچ فکر کردید که دیگران با چه دیدی به شماها نگاه می کنن؟؟
    پس بیشتر دقت کنید
    همین که یه خانومی به
    دوستش
    همسایش
    مامانش
    خواهرش
    دختر عمو
    دختر خاله
    و ....
    برسه و بر حسب اتفاق حرفش هم بیفته ولی جلوی خودش رو بگیره و چه مستقیم چه غیر مستقیم پشت سر همسرش حرف نزنه
    خیلی تغییر بزرگی هستش!
    عواقبی که گفتم رو بیار تو ذهنت؛
    فقط یه توجه میخواد!
    که خدا این کار رو دوست نداره؛
    امام زمان (عج) از این کار دلش میگیره!
    اونوقت میبینی بدون اینکه بهت فشار بیاد حرف و عوض کردی و ...
  • شنبه 30 تیر 1397 - 00:37
    24/ حتی جلوی دیگران از همسرتون تعریف هم نکنید!!
    بله! درسته؛ حتی تعریف هم نکنید.
    تعریف کردن جلوی دیگران باعث برانگیخته شدن حسادت ها میشه.
    اون وقت زندگیتون به خطر میفته.
    حالا اگه یه زمانی حرفش افتاد اونم خیلی مختصر و کلی میتونید یه تعریفی کرده باشید ولی اینکه مدام باشه و با توضیح و تفصیل باشه کار اشتباهی هستش.
    اونی که تو نکته ی 16 مطرح شد رو با اینجا قاطی نکنی ها!!
    نکته 16 "تقدیر و تشکر* بود؛
    که میگیم باید باشه،
    فرقش اینه که هم افراطی نباشه و اعتدال رعایت بشه و هم باید حتما جلوی همسرت باشه.
    ولی اینجا صحبت از "تعریف و تمجید" هستش؛
    که میگیم نباید باشه،
    فرقش اینه که حتی بهتره کمش هم نباشه، و اینکه اینجا همسرتون حضور نداره.
    پس این دو تا نکته منافاتی با هم ندارن
  • شنبه 30 تیر 1397 - 00:39
    .
    25 / خیلی مراقب باش!
    که (متاسفانه مثل بیشتر خانومها) برای همسرت مادری نکنی!!
    اشتباه نکن عزیزم!
    شما همسر او هستی نه مادرش!!
    او همسر شماست نه بچه ی شما!
    دلسوزی اگه "به اندازه" و "به موقع" باشه پسندیدست ولی اگه خدای نکرده حالت کنترل پیدا کنه و به اصطلاح خیلی از آقایون تبدیل به گیر دادن بشه، نه تنها پسندیده نیست بلکه مذموم و بد هم هست.
    پس.....
    از امروز تذکراتی که بهت ربطی نداره ممنوع
    مثلا....
    "لباست کمه؛ سرما می خوری ها"
    "یادت نره امروز کتاب رو بخری"
    "حتما ناهارت رو بخوری ها"
    "غذات رو حتما گرم کن؛ یه وقت سرد نخوری دلت درد میگیره"
    "مواظب باش خواب نمونی"
    "امروز قرار داری ها؛ حتما زود بیای؛ یادت نره"
    "کلید رو حتما ببری؛ پشت در میمونیا"
    "تاریخ چک مال امروزه؛ یادت باشه"
    و ....
    درست مثل حرفهای مامانا میمونن!!
    شاید اولش فکر کنی خیلی سخته.
    من بهت حق میدم عزیز دلم!
    این کار مثل اعتیاده؛ پس باید ترکش کنی.
    صبوری کردن، زیاد حرف نزدن، دخالتهای بیجا تو کارای شخصی نکردن راههای ترک این اعتیاده.
    مادری کردن های خودت رو بنویس و سعی کن ترکشون کنی.
    به جای همسرت فکر نکن!
    به جای همسرت نگران نباش!
    به جای همسرت حرص نخور!
    باور کن! او دیگه بزرگ شده بابا
    نیازی به کنترل شدن نداره
    مطمئن باش از پس کارای خودش برمیاد.
    دخالتهای مکرر، از او یه آدم حواس پرت درست میکنه!
    بعد هم به بنده خدا اعتراض می کنی که "چرا اینقدر حواس پرتی؟" "تو چرا بلد نیستی خرید کنی؟" "چرا آدرس رو گم می کنی؟" "چرا به خودت بیشتر نمی رسی" "چرا فلان کار رو نکردی؟" و ....
    و هزاران "چرا" روی سر او آوار میشه!!!!
    برداشت همسرت از این رفتارهات اینه که *بهش اعتماد نداری*!!
    اگه واقعا خیر و صلاح همسرت رو می خوای؛
    اگه واقعا دوست داری او یه مرد با مسئولیت باشه؛
    تو موقعیت های مختلف که او، کاری رو یادش رفته انجام بده یا درست و کامل انجام نداده، به جای اینکه او رو سرزنش کنی و کلی غرغر کردن، باهاش همدردی کن.
    نگران نباش!
    اگه چند بار کار مهمی رو یادش بره، و یا در مورد چیزی اشتباه کنه، اگه سرزنش نکنیش و بگذاری آرامش داشته باشه، خودش تجربه می کنه و بالاخره برای حل مشکلش راهی رو پیدا می کنه.
    فقط اگه شما اجازه بدی!!!
    نکته:
    این مطالبی که گفته شد برای جایی هست که همسرت هیچی از شما نخواسته
    ولی.....
    هر وقت همسرت برای یادآوری کار یا موضوعی ازت کمک خواست، مثلا بگه "امروز که اومدم خونه یادم بنداز برم پیش فلانی" و ... حالا کنارش باش.
    حمایتش کن؛
    اون وقت ببین چقدر امتیاز مثبت میگیری
    نکته:
    اگه بچه دارید، حتی اینطور رفتارهای شما، به نفع فرزندتون هم نیست.
    بگذارید رو پای خودش باشه.
    هم دردسرهای شما کمتر میشه و هم او با مسئولیت و بااعتماد به نفس بار میاد.
    همیشه برای تربیت فرزندانتون به یاد داشته باشید
    مدت زمانی که بگذره دختر گل شما بناست همسر یه آقا و مادر بچه هایی باشه
    و همینطور پسر گل شما بناست همسر یه خانوم و پدر یه بچه هایی باشه.
    پس بچه هاتون رو برای اون روزها تربیت کنید که بتونن همسرانی خوب و والدینی خوب برای نسل بعدی باشن
    خب!
    برای امروز کافیه...
    ان شاء الله تو اجرا کردنشون موفق باشید.
    دلیل اینکه زود به زود نکته نمیفرستیم اینه که نمیخوایم یه دفعه تغییرات زیادی شکل بگیره.
    تغییرات زیاد
    هم به شما فشار وارد می کنه
    هم بنده خدا همسرتون مشکوک میشه!!
  • جمعه 12 مرداد 1397 - 05:27
    .برو بشین رو پشت بوم روتو بکن به آسمون در جهت وزش باد یه بوس فرستادم برات می تونید این جمله رو روی یک کاغذ بنویسید یا هر جمله دیگه ای که دوست دارید بعد لبتون رو رژ لب بزنید و کاغذ رو بوس کنید که جای لبتون روش بمونه و وقتی همسرتون خونست و شما نیستید بذارید یه جا که توی دیدش باشه ببینه و خوشش بیاد و می تونید زیرشم بنویسید عزیزم من در نبودم هم بوسم رو برات گذاشتم
  • جمعه 12 مرداد 1397 - 05:32
    هروقت که جایی رفتین تنهایی و همسرتون نبود براش یه نامه بنویس و اخرش دستت رو بزار پایی نامه و با خودکار دوردستتو و انگشتاتو بکش و پایینش بنویس عقشم هروقت دلت تنگ شد دستتو بزار رو دستم تا دلتنگیات تموم بشه :x
  • جمعه 12 مرداد 1397 - 05:44
    .برای پدر و مادرم یه جشن گرفتم توی خونم و دعوتشون کردم برای شام خونه و چند ت از آشناها که با هم جور بودیم و خواهرام هم دعوت کردم و برای مامان بابام که تولدشون نزدیک به هم بود یه جشن تولد توپ گرفتم اصلاً انتظارش رو نداشتن خیلی خوشحال شدن وقتی اومد نداخل دیدن همه جا تاریکه رقص نور روشنه صدای آهنگ تولدت مبارم میاد بعد همه بهشون تبریک گفتن فهمیدن که برا اونا تولد گرفتم کلی خوشحال شدن
  • جمعه 12 مرداد 1397 - 05:48
    .از این لامپای رقص نور می تونید توی مراسماتتون استفاده کنید نورشون خیلی خوبه و برای رقص عالیه من خریدم 16000 تومان لوازم الکتریکی ها و کالاهای برقی معمولاً دارن
    آپلود عکس
    اینم بگم دوستان مدل های مختلف داره بعضی هاش کم نورن و خوب نیستن همونجا بگید براتون امتحان کنه که نورش خوب باشه

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی