Loading...

• +2
    مامانی s
    مامانی s
    دوشنبه 18 آذر 1392 - 00:26

کسانی که چند ماهه اقدام کردن اما نتیجه نگرفتن بیان بهم کمک کنیم! (90691 بازدید)

من 4 ماهه اقدام کردم اما نتیجه نگرفتم .کمکم کنید........................ ^:)^
    خداااااااا جونم به ما نی نی سالم و صالح بده منتظریم..... من امروز دستهایم را بالا بردم و از عمق وجود خود خدایم را صدا کردم -
  • یاس بانو
    یاس بانو
    جمعه 29 آذر 1392 - 16:54
    سلام مامان ایلیا... هنوز پزی نشدم عزیزم... حس ِ پری هم ندارم اما کمر درد شدید و زیر شکمم تیر میکشه... اصلا هم نمی تونم زیاد بشینم یا وایستم زودی خسته میشم... دو روز پیش بی بی چک منفی بود .... یکی از دوستام که سه ماهه بارداره دیروز میگفت تو بارداری اما بی بی چک نشون نداده .... نمی دونم عزیزم....
  • مامان عسل بانو
    مامان عسل بانو
    جمعه 29 آذر 1392 - 18:41
    یاس بانو جون منم مثله توام خدا داره امتحانمون میکنه این دل درد ولم نمیکنه بعضی وقتا میگم نکنه کیست دارم
    خدایا شکرت که عسل نازمو بهم دادی
  • مامان عسل بانو
    مامان عسل بانو
    جمعه 29 آذر 1392 - 18:43
    خدایا من به لطفت احتیاج دارم ناامیدم نکن خداااااا من نی نی میخوام
  • +1
    یاس بانو
    یاس بانو
    جمعه 29 آذر 1392 - 19:20
    فکرهای بد نکن دخترجان. ان شالله مامان شدیم.
  • +1
    مامان عسل بانو
    مامان عسل بانو
    جمعه 29 آذر 1392 - 22:06
    انشااله عزیزم خدا از دهنت بشنوه
  • +1
    مامانی s
    مامانی s
    شنبه 30 آذر 1392 - 09:31
    خوشبحالتون ایشالا که همتون مامان نی نی های سالمی شدین..............
    بچها ماهم در حال اقدامیم و واسم دعا کنید که منم این ماه مامان نی نی سالمی بشم ایشالاااااااااااااااااااااااااااااااخدا جونم کمکمون کن
    خداااااااا جونم به ما نی نی سالم و صالح بده منتظریم..... من امروز دستهایم را بالا بردم و از عمق وجود خود خدایم را صدا کردم -
  • مامانی s
    مامانی s
    شنبه 30 آذر 1392 - 09:33
    راستی ی سوال تورو خدا جوابمو بدیدا...................
  • +1
    مامانی s
    مامانی s
    شنبه 30 آذر 1392 - 09:35
    خانوما من بعد از نزدیکی نمیدونم ب طوری ک مفید باشه باید چقد یا چند ساعت از جام بلند نشم؟؟؟؟
    من هر وقت بلند میشم ببخشیدا بیرون میریزه.میگم شاید 4 ماه گذشته ک نتیجه نگرفتم واسه این بوده ها؟؟؟//
  • مامانی s
    مامانی s
    شنبه 30 آذر 1392 - 09:38
    راهنماییم کنید منتظرم.
    راستی اگه نکته ای دیگه هم میدونید که کمکم میکنه بگین لطفا..........
  • مامانی s
    مامانی s
    شنبه 30 آذر 1392 - 09:40
    راستی شماها چ ساعتی از روز انلاین هستین تا باهم بحرفیم/؟
  • +1
    گلهاى بهشتى
    گلهاى بهشتى
    شنبه 30 آذر 1392 - 13:38
    دوست عزیز خوابیدن یکی دو ساعت هم کافیه، جمع کردن پاها در شکم هم مفیده، ولی بیرون ریختن اشکالی نداره، بخاطر اینکه هر بار میلیون ها اسپرم وارد بدن شما میشه که تنها یک عدد از اونها به نطفه تبدیل میشه و بقیه یا جذب میشه یا بیرون میریزه و جای نگرانی نیست. شما باید آرامش داشته باشید و هر گونه استرس رو از خودتون دور کنید. به خدا توکل کنید و نتیجه رو به اون بسپرید. از مواد غذایی مقوی، بهداشتی اما طبیعی، و با طبیعت گرم مصرف کنید، انشاالله خداوند برای همه شما سرنوشت نیکو رقم بزند.
    ربنا هب لنا من ازواجنا وذریاتنا قرة اعین... پروردگارا همسران و فرزندان ما را روشنی چشم ما قرار ده... سوره فرقان آیه 74
  • مامانی s
    مامانی s
    شنبه 30 آذر 1392 - 20:37
    خیلی ممنون از راهنماییهای خوبت.
    واسم خیلی دعا کن.
  • مامان عسل بانو
    مامان عسل بانو
    شنبه 30 آذر 1392 - 20:46
    yas banoo joon kojayi khanoomi?khabari nashod az nini biy zood khabar bede ba khabaraye khoob
  • یاس بانو
    یاس بانو
    یکشنبه 1 دی 1392 - 02:18
    پری شدم مامان سمیرا ... ان شالله تو خوش خبر باشی... :*
  • مامان عسل بانو
    مامان عسل بانو
    یکشنبه 1 دی 1392 - 04:47
    عزیزم اانشااله ماهه دیگه حتما خدا یه نی نی سالم میزاره تو دلت توکلت به خدا باشه عزیزم منم باز امروز بی بی چک گذاشتم اما منفی شد هنوز حسه پری دارم کاش اگه میخاد بیاد زودتر بیاد
  • یاس بانو
    یاس بانو
    یکشنبه 1 دی 1392 - 19:56
    مرسی مامان سمیرا...
    ان شالله هستی اما اگه نشدی غصه نخوریا... شاید موقعش نشده. هر چیزی زمانی داره که خدا میدونه زمانش چه موقع هست.
  • مامان عسل بانو
    مامان عسل بانو
    یکشنبه 1 دی 1392 - 21:15
    آره عزیزم درست میگی من امروزیه لک دیدم پس ماله منم منتفی شدمنم حامله نیستم
  • مامانی s
    مامانی s
    یکشنبه 1 دی 1392 - 22:12
    سلام دوستای گلم فداتون اشکال نداره منم ماه قبل وقتی پری اومد حالم گرفته شد اما ب قول یاس بانو ما هر کاری هم انجام بدیم اما تا خدا نخواد باردار نمیشیم .
    مثلا مس مس حتی با وجود جلوگیری و قرص خوردن باردار شد این ینی خدا خواسته!
    ایشالا خدا واسه هممون این ماه میخواد و مامان میشیم و نی نی های سالمی بهمون میده ..........
  • مامانی s
    مامانی s
    یکشنبه 1 دی 1392 - 22:20
    راستی اجی ها من روز 16 پری هستم.ب نظرتون نزدیکی رو باید تا کی ادامه بدیم؟تا روز چند مفیده؟
  • غزل
    غزل
    دوشنبه 2 دی 1392 - 03:02
    سلام بچه ها منم بری شدم شدم با دو روز تاخیر . بی بی چک زدم مثبت شد ولی خط دومش خیلییییییییییییی کمرنگ بود . این دلیلش چیه
    همسرم تمام زندگیه منه

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی