Loading...

• +29
    مارال
    مارال
    پنجشنبه 13 اردیبهشت 1397 - 07:30

همسرداری ۲ (1997245 بازدید)

ادامه پیچ یک رو‌اینجا ادامه میدیم
    چون‌تعداد صفحات زیاد شده بود وصفحه دیر بالا میومد دوباره ایجاد کردم
    خوش اومدین
    بگذریم وببخشیم بخاطر کسی که هرثانیه درحال بخشش است
  • پنجشنبه 5 مهر 1397 - 08:36
    یا وقتی ماهیانت اخراشه بگو کیف پولم مثل پیازه درشو باز کنی گریه ایت میگیره :))
    یا کیف پولمو باز کنی تار عنکوبت بسته :d
  • هندوانه
    هندوانه
    پنجشنبه 5 مهر 1397 - 08:49
    من نمیدونم مردا چرا روی ماهیانه دادن جدا حساسن.من کلا یکی از کارتای شوهرم دستمه.برای بیرون رفتن و خرید و اینام آزادم.البته نه اینکه برم همش واسه خودم کفش و لباس بخرم.اما محدودیتی برای خرید ندارم.ولی بارها بهش گفتم یک مبلغ ماهیانه جدا برای خودم میخوام که شوهرم میگه کارت دستته دیگه.جدا برای چی .انگار دوست نداره من پس انداز کنم.منم اصلا اهل این نیستم برای خودم از کارت پول بردارم.شده پول نقد نداشتم از پول خودم خرج کردم اما هیچوقت از پول خونه (کارت) واسه خووم جع نکردم
  • +1
    مایده
    مایده
    پنجشنبه 5 مهر 1397 - 12:35
    خواهش میکنم رویای عزیزم ممنون اینقدر تایپ کردی :x
  • پنجشنبه 5 مهر 1397 - 20:30
    هندونه جان شماهم سخت میگیری چرا !! وقتی گفته کارت دستت هست دیگه پس مشکلی نداری میتونی اخر ماه اگر پولی اضافه اومد رو پس انداز برای خودت برداری یا اگر اجناسی رو تخفیف گرفتی ا1افه پول رو پس انداز برداری همینجوری هرماه میتونی جمع کنی درسته کمه ولی کم کم زیاد میشه!! یا همون اول از کارت دویست یایمقداری برای خودت برداری چون همسرت وقتی کل کارت رو دستت داده پس یعنی مشکلی هم با برداشتن مقداری پول برای خرج خودت نداره حالا شما یااون پولو خرج خودت میکنی یا دوست داری پس اندازش میکنی دیگ به خودت مربوط میشه نه همسرت!!
    واینکه میگی حساس هست روی پس انداز کردن شما بخاطراینکه دوستون داره و شدید ترس ازدست دادنتون رو داره فکرمیکنه اگرازنظرمالی ادم مستقلی باشی خیلی زودازدستت میده وباهاش نمیمونی.!!
  • پنجشنبه 5 مهر 1397 - 20:35
    این قانون قطعی ومسلم خدا درتمام عالمه!!
    .هر وقت خدا نعمتى رو بر بنده ارزانى بداره و اون بنده قدر اون نعمت رو با قلب درك كرده و آشكارا خدا رو شكرگزار باشه ، هنوز از سپاس فارغ نشده كه دستور افزونى نعمت ها از جانب خدا براى اون بنده صادر میشه
  • +1
    پنجشنبه 5 مهر 1397 - 20:38
    .هر کسی هر چی گفت بگیم خدا هست نگران نباش . همین جمله یعنی شکر خدا
    .ماها چون علممون محدوده نمیدونیم که خدا داره چه میکنه .
    هر شب قبل خواب لطفهای خدا رو بشمریم .
    اگه بچه داریم شکر کنیم .
    اگه خونه داریم ... سلامتی داریم و ...شکر خدا رو بکنیم .
  • پنجشنبه 5 مهر 1397 - 20:42
    .خدا گفته اگر از دلی خبردار بشم که مشغول به منه (نگاهش به دست خودش یا دست همسرش یا دست خلق خدا نیست ) و به من اعتماد داره و شکر گزار من و نعمتهای منه خودم تامین همه احتیاجاتش رو بر عهده میگیرم .
    و اگر به خلق امید بست تمام عالم رو تجهیز میکنم تا مانع کارش بشه
  • پنجشنبه 5 مهر 1397 - 20:43
    .حالا متوجه میشیم که از کجا داریم میخوریم
    اگر امروز گرفتاریهایی اطراف زندگیمون هست به خاطر اینه که ما یکسری امور رو کفران کردیم و خدا از سر لطفش داره راه بندان میکنه تا نگاهمون از خلق به خود خدا برگرده
  • +1
    پنجشنبه 5 مهر 1397 - 20:45
    یکی از اصحاب امام سجاد علیه السلام با نگرانی از گران شدن کالایی خبر می دهد، امام با خونسردی پاسخ می دهد:
    گرانی این کالا به من مربوط نیست. اگر گران است روزی من بر عهده خداوند است و اگر هم ارزان است، باز هم روزی من برعهده اوست.
    وسایل الشیعه/ج17/ص51
  • +1
    nina
    nina
    پنجشنبه 5 مهر 1397 - 21:12
    سلام به همه. امیدوارم همگی خوب خوب خوب باشین.
    من اگر بخوام اندر احوالات خودم بگم فعلا فقط بچه داری میکنم و بس.
    دخترم هنوز یکمی زردی داره مراقبش هستیم البته زیاد نیست.
    پسرم هم که هنوز با خواهرش کنار نیومده و ماجراهای خودشو داره. منم که هنوز درگیر دردای پس از زایمان.
    ولی از همه اینا که بگذریم یک خدای مهربون دارم که همیشه هوامو داشته و تنهام نزاشته.
    خداروشکر میکنم بابت سلامتی خودم و خانوادم و همه اطرافیانم.
    ولی بچه ها خدایی مدیریت دوتا بچه سخته و خیلی حوصله میخواد تازه میفهمم پارمی و بقیه چی میگفتن و چه روزایی در انتظارمه.خخخخ
  • nina
    nina
    پنجشنبه 5 مهر 1397 - 21:13
    نیلوپر جان خوبی؟ اوضاع چطوره؟
    زردی گل پسر شما پایین اومد؟
  • nina
    nina
    پنجشنبه 5 مهر 1397 - 21:14
    بچه ها ممنون بابت پستهای قشنگ و پر انرژیتون
  • پریناز
    پریناز
    پنجشنبه 5 مهر 1397 - 23:33
    سلام بچه ها, امیدوارم همگی خوب باشید, من الان توی مراسم تشیع و خاکسپاریه محمد طاها پسر بچه ای که شهید شد هستم, ناخودآگاه یاد شماها افتادم واسه همتون دعا میکنم اگه قابل باشم
    آدلیای قدیمم
  • +1
    نهال
    نهال
    پنجشنبه 5 مهر 1397 - 23:48
    سلام ادلیا جونم
    خوبی
    دلم برات تنگ شده
    خدا بیامرزتشون ‌‌‌
    ممنون که به یادمون بودی ...
  • +1
    مایده
    مایده
    جمعه 6 مهر 1397 - 00:36
    ممنون ادلیا جو ن خدا به پدر ومادرش صبر بده ن دلم برات تنگ شده بود
  • +1
    کفشدوزک
    کفشدوزک
    جمعه 6 مهر 1397 - 01:20
    سلام ادلیا جون چه خوب که بچه.ها رویادکردی, منم هرموقع خواستم دعا کنم یه گوشه ی ذهنم همیشه بچه های اینجا بودن...
    التماس دعا
    خدا به پدر و مادرش صبر بده, خیلی سخته...
  • نیلوپر
    نیلوپر
    جمعه 6 مهر 1397 - 19:13
    سلام عزیزمممم.بله انگاری زردیش پایین اومده دکتر گفت ثیگه نیاز به ازمایش نداره.اوضاع هم رو به راهه فقط شبا نمیخوابههههه راست و درست.نی نی شما چطوره؟nina گفته:
  • nina
    nina
    جمعه 6 مهر 1397 - 20:26
    خداروشکر . کم کم خوابش تنظیم میشه.
    نی نی منم همینطور روزا خوابه شب بیشتر بیقراره. ماهم فردا آزمایش میدیم برلی زردیش خداکنه پایین باشه. آخرین عددش 8 بوده
    نیلوپر گفته:
    سلام عزیزمممم.بله انگاری زردیش پایین اومده دکتر گفت ثیگه نیاز به ازمایش نداره.اوضاع هم رو به راهه فقط شبا نمیخوابههههه راست و درست.نی نی شما چطوره؟nina گفته:
  • +1
    nina
    nina
    جمعه 6 مهر 1397 - 20:45
    سلام.
    مایده جان احسنت به اینهمه تلاش و انرژی مثبتی که داری مطمین باش نتیجشو بزودی میبینی. بهت تبریک میگم بابت پسرای گلی که داری خدا حفظشون کنه. از ته دلم برات خوشحالم.
  • پریناز
    پریناز
    جمعه 6 مهر 1397 - 20:49
    سلام بچه ها خوبید, دیروز توی مراسم ناخودآگاه یادتون افتادم, منم خیلی دلتنگتون شدم
    آدلیای قدیمم

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی