Loading...

• +55
    مارال
    مارال
    شنبه 23 اردیبهشت 1396 - 22:13

اموزش همسرداری (6836270 بازدید)

سلام به همه دوستای خوبم
    امیدوارم اینجا بتونیم باهم دیگه مشکلاتی رو که تو زندگیمون بوجود میاد رو بی دردسروبحث وکشمکش حل کنیم
    بگذریم وببخشیم بخاطر کسی که هرثانیه درحال بخشش است
  • هندوانه
    هندوانه
    چهارشنبه 25 بهمن 1396 - 00:51
    به جرات میدونم بگم اکثرا دعواهای ما اوایل زندگی بخاطر بحث خانواده ها بود.خصوصا که خانواده همسرم شهر دیگه بودن اون موقع ها و مسافرت زباد میومدن.از طرفی کلا فاز خانواده ما با اونها فرق داره.اونها به شدت با هم رودربایستی دارن و تعارف الکی زیاد میکنن.منم بلد نبودم و دعوامون میشد.از وقتی حساسیتها رو کم کردم بحثها هم کمتر شده
  • فندوقی
    فندوقی
    چهارشنبه 25 بهمن 1396 - 01:04
    منم باید حساسیتامو کم کنم وگرنه فاتحه این زندگی خوندست
    الانشم گند زده شده ولی باید جمعش کنم
    خداوند نه به قدر رویاها بلکهههه به اندازه ایمان و اطمینان توست که میبخشد! :x
  • +1
    تنفس
    تنفس
    چهارشنبه 25 بهمن 1396 - 01:13
    رویایییی پاری بیاین دلمون واستون تنگ شده
  • +1
    Queen
    Queen
    چهارشنبه 25 بهمن 1396 - 04:30
    رویایی زشت کجایی؟ امروز پیام می خواستم نبودی ایششش
  • +1
    شالیزار
    شالیزار
    چهارشنبه 25 بهمن 1396 - 05:37
    فقط برا پیام میخوایش .اوووف بر تو باد .Queen گفته:
    رویایی زشت کجایی؟ امروز پیام می خواستم نبودی ایششش
  • شالیزار
    شالیزار
    چهارشنبه 25 بهمن 1396 - 05:39
    مرسی عزیز دلم .ایشالا همه خوشبخت باشن .همینطور تو گلم آدلیا گفته:
    شالی جان ایشالله که کار همسرت درست بشه
  • +1
    شالیزار
    شالیزار
    چهارشنبه 25 بهمن 1396 - 05:39
    مرسی عزیز دلم .ایشالا همه خوشبخت باشن .همینطور تو گلم کبوتر گفته:
    سلام.شالی جون خوشحالم دباره اومدی.ممنون برای یاداوری دعای توسل.نمیدونم چرایادم نمیمونه
    آدلیا گفته:
    شالی جان ایشالله که کار همسرت درست بشه
  • +1
    شالیزار
    شالیزار
    چهارشنبه 25 بهمن 1396 - 05:41
    سلام گلم .من هر هفته یاد آوری میکنم .تا فردا هم قبل غروب وقت داره حتما بخونیین .کبوتر گفته:
    سلام.شالی جون خوشحالم دباره اومدی.ممنون برای یاداوری دعای توسل.نمیدونم چرایادم نمیمونه
  • صحرا
    صحرا
    چهارشنبه 25 بهمن 1396 - 08:37
    سلام خوبین؟
    من خیلی وقته که دعای توسلم و ‌نخوندم :(
  • شالیزار
    شالیزار
    چهارشنبه 25 بهمن 1396 - 08:42
    خوب بخون . تا فردا غروب وقت هست .صحرا گفته:
    سلام خوبین؟
    من خیلی وقته که دعای توسلم و ‌نخوندم sad.gif
  • +4
    چهارشنبه 25 بهمن 1396 - 12:47
    کووین خوبی بی تلبیت منو برا چهارتا دونه جمله میخای خخخ خو به خودت زحمت بده یه سرچ کن خخخ سفید برفی جونم چطوره ببوووووسش انشاالله شماام سال دیگ خونه خودتون باشید ساختو سازتون تموم بشه خخ
    ادلیا جون چه خوب اومدی خوشحال شدم پستتو دیدم :*انشاالله مشکلات مالی شماام حل بشه امام رضا رو به حق امام جواد ع قسم میدم انشاالله همه جوانا خوشبخت بشن و زود مراسم عروسیشون محیا بشه ازجمله تودوست عزیزم .انشاالله که یه بخت خیلی خوب و پاکدامنم برای خاهرت پیدابشه و سال دیگه دستش تو دستاش باشه انشاالله
    خدمت هندوانه عزیزو صحرا کبوتر هم عرض ارادت داریم :*:*
    دلم برای پاری و ابرو مهراسا پری شهیره شهمیر کیانا نفس نیلوفراااا لک زده :*:*:*
    بچها کسی از نیلوفرم خبرنداره ؟؟ بارداری اذیتش نمیکنه انشاالله که خدا نگهدارخودشو بچش باشه
  • چهارشنبه 25 بهمن 1396 - 12:53
    بچها از نیلو پر چی کسی خبر داره در چه حالیه ؟!! اون چکار میکنه با بارداری انشاالله اونم خدا حافظ زندگیشو و خودشو بچش باشه
  • چهارشنبه 25 بهمن 1396 - 12:54
    کیانا کجایی بیا از خودت یه خبرررررر بده انشاالله که پیشرفت کرده باشی و کارت جور شده باشه انشاالله خیر برات پیش بیاد
  • +1
    چهارشنبه 25 بهمن 1396 - 12:58
    بچها این همیشه تو ذهنتون بمونه از کسی که حاشیه داررررره دوری کنید . همین مخصوصا تو قوم شوهررر
  • +2
    فندوقی
    فندوقی
    چهارشنبه 25 بهمن 1396 - 16:10
    سلااااام صبح بخیر
    آخ رویا چه خوب حرف زدی. حرفای دلم بود.
    بی معرفت نمیگه اینهمه سال باهاش زندگی کردم اینهمه خوبی داشته همش بدی نبوده با اشتباهاتی که خودشم مقصر بوده کلا بیخیال من شده. انگار ن انگار بهش گفتم باردارم
    همیشه دایه مهربونتر از مادر واسه این و اون بود ولی بمن که میرسید وا میرسید. خواهراش حامله شدن هرجا میرفتیم اگه شوهراشون نبودن هممونو شوت میکرد عقب که خواهراش جلو بشینن یوقت پشت اذیت نشن.
    خیلی بی انصافیه
    ۱ماه پیش رفتیم شمال حالم واقعا بد بود کمر درد شدیدی داشتم برگشته بمن میگه هروقت مامانم میاد جلو میشینه تو یه ادایی در میاری :| بیخیال خدا هست جای حق نشسته خودش میفهمه چیکار کرده.
    هم زدن گذشتع بیشتر روانمو بهم میریزه.
    اینهمه سال باردار نشدم که شرایطم اوکی شه حالا...
    خودم هوای خودمو دارم، بعدا بره رجوع کنه به غیرتش. دوباره خواهراش باردار شدن خودشو بکشه واسشون
    انگار خودش بی عیب و نقصه
  • پری
    پری
    چهارشنبه 25 بهمن 1396 - 17:34
    سلام صبح بخیر
    خیلی دلم گرفته
    دیشب تاصبح خواب میدیدم که شوهرم داره بهم خیانت میکنه
    خیلی حالم بده :(
    خدایا آخه من چه گناهی کردم که ازاول زندگیم شوهرم باید رفتارش مشکوک باشه وآرامش ازدلم بره وجودم پربشه ازاسترس وترس ونگرانی
    خدایا خودت میدونی چقدتنهام،ازدلم وحالم خبرداری
    خودت کمکم کن
    هرشب صدات میزنم
  • +1
    صحرا
    صحرا
    چهارشنبه 25 بهمن 1396 - 19:50
    عه ممنون عزيزم كه منم يادت بود ارادت از منه :x Royaii گفته:
    کووین خوبی بی تلبیت منو برا چهارتا دونه جمله میخای خخخ خو به خودت زحمت بده یه سرچ کن خخخ سفید برفی جونم چطوره ببوووووسش انشاالله شماام سال دیگ خونه خودتون باشید ساختو سازتون تموم بشه خخ
    ادلیا جون چه خوب اومدی خوشحال شدم پستتو دیدم kiss.gifانشاالله مشکلات مالی شماام حل بشه امام رضا رو به حق امام جواد ع قسم میدم انشاالله همه جوانا خوشبخت بشن و زود مراسم عروسیشون محیا بشه ازجمله تودوست عزیزم .انشاالله که یه بخت خیلی خوب و پاکدامنم برای خاهرت پیدابشه و سال دیگه دستش تو دستاش باشه انشاالله
    خدمت هندوانه عزیزو صحرا کبوتر هم عرض ارادت داریم kiss.gifkiss.gif
    دلم برای پاری و ابرو مهراسا پری شهیره شهمیر کیانا نفس نیلوفراااا لک زده kiss.gifkiss.gifkiss.gif
    بچها کسی از نیلوفرم خبرنداره ؟؟ بارداری اذیتش نمیکنه انشاالله که خدا نگهدارخودشو بچش باشه
  • +1
    فندوقی
    فندوقی
    پنجشنبه 26 بهمن 1396 - 02:44
    ممنون بچه ها
    پری از یه لحاظ درکت میکنم که وقتی بی توجهی میبینی تو روح و روانت اثر میزاره چون خودمم چند شبه همش خوابای پراکنده و اجق وجق میبینم.
  • فندوقی
    فندوقی
    پنجشنبه 26 بهمن 1396 - 02:45
    امروزم شوهرم میخواست ماشین بخره گفت شناسنامه و مدارگت رو ببر به اسم خودت بگیر @-) نمیدونم دلجویی بود یا چی
  • +3
    پنجشنبه 26 بهمن 1396 - 03:02
    سلام
    رویا فدات که به یادم بودی
    پری جون همیشه ادمهایی که خیلی یه موضوعی رو تو خودشون میریزن مثل الان تو تا یه مدت خیلی خود خوری میکنن تا وقتی صبرشون تموم بشه نمیدونم این وضعیتی رو که الان داری تا چه مدتی میتونی تحمل کنی چند ماه چند سال ...... بعد میزنن به سیم اخر ودیگه چیزی براشون مهم نیست تو هم اگه همین وضعیتو ادامه بدی بلاخره صبرت تموم میشه اون وقت میتونی تصمیم بگیری میتونی اون طوری که باید از خودت دفاع کنی میتونی نزاری کسی ازت سو استفاده کنه میتونی فقط به خدا تکیه کنی ودنبال حمایت پدرو مادرت نباشی یا اینکه دیگران چی میگن اون وقت خودتو مهم میدونی و......
    لطفا نزار خیلی دیر به این نتیجه برسی :(

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی