Loading...

• +55
    مارال
    مارال
    شنبه 23 اردیبهشت 1396 - 22:13

اموزش همسرداری (6836164 بازدید)

سلام به همه دوستای خوبم
    امیدوارم اینجا بتونیم باهم دیگه مشکلاتی رو که تو زندگیمون بوجود میاد رو بی دردسروبحث وکشمکش حل کنیم
    بگذریم وببخشیم بخاطر کسی که هرثانیه درحال بخشش است
  • +1
    پنجشنبه 26 بهمن 1396 - 03:03
    فندوق میخواد معذرت خواهی کنه ولی به روش خودش خخخخخ پیشاپیش ماشینتون مبارک انشالله چرخش بچرخه براتون فندوقی گفته:
    امروزم شوهرم میخواست ماشین بخره گفت شناسنامه و مدارگت رو ببر به اسم خودت بگیر hypnotized.gif نمیدونم دلجویی بود یا چی
  • +1
    خوشبخت
    خوشبخت
    پنجشنبه 26 بهمن 1396 - 03:47
    سلااااااام
  • خوشبخت
    خوشبخت
    پنجشنبه 26 بهمن 1396 - 03:49
    پری جون ارتباط تو با خدا قوی تر کن.بنظر من طبعت سرده که همش این افکار توی ذهنته کاش میتونستی بری طب سنتی طبع تو مشخص و اصلاح کنی
  • پری
    پری
    سلام خوشبخت جان
    خوبی؟
  • +1
    خوشبخت
    خوشبخت
    خوبم پری جون ممنون
  • خوشبخت
    خوشبخت
    پنجشنبه 26 بهمن 1396 - 03:51
    مثلا ولنتاینه امروز شوهرم رفته پیش دوستاش
  • خوشبخت
    خوشبخت
    پنجشنبه 26 بهمن 1396 - 03:54
    تو خوب باش و بدون توقع جبران محبت کن فقط بخاطر خدا.کاری نداشته باش اون بهت محبت میکنه یا نه.اینجوری بهتره.اگه تلگرام داشتی خوب بود چله قرار عاشقی میگرفتی عالی بود
  • خوشبخت
    خوشبخت
    پنجشنبه 26 بهمن 1396 - 03:57
    خب نتیجه نگرفتی؟
  • +1
    خوشبخت
    خوشبخت
    پنجشنبه 26 بهمن 1396 - 03:59
    انشالله که هرچی خیره برات پیش بیاد
  • پری
    پری
    پنجشنبه 26 بهمن 1396 - 04:00
    ممنون خوشبخت جون
    انشاا...
  • پری
    پری
    پنجشنبه 26 بهمن 1396 - 04:01
    دخترگلت خوبه؟
    خیلی وقته نیستی
  • خوشبخت
    خوشبخت
    پنجشنبه 26 بهمن 1396 - 04:04
    خوبه خداروشکر،آره خیلی وقت بود تاپیک نیومده بودم.راستی پری جون کانال لوازم آرایشی زدم آدرس شو خصوصی برات میفرستم دوس داشتی بیا ببین.
  • پری
    پری
    پنجشنبه 26 بهمن 1396 - 04:05
    خداروشکر
    انشاا...همیشه کنارهم شادباشید
    باشه ممنون
  • +1
    تنفس
    تنفس
    پنجشنبه 26 بهمن 1396 - 09:09
    ماسلام رویا جونم خوبی؟؟؟
    مرسی که اینقده وتسه بچه ها وقت میزاری واسشون پست میزاری :x
    ما هم از نیلوپر 8 روزه بیخبریم. نگرانشیم
    من دیروز تو پی وی بهش پیام دادم اگه جواب بده Royaii گفته:
    بچها از نیلو پر چی کسی خبر داره در چه حالیه ؟!! اون چکار میکنه با بارداری انشاالله اونم خدا حافظ زندگیشو و خودشو بچش باشه
  • +1
    آدلیا
    آدلیا
    پنجشنبه 26 بهمن 1396 - 09:26
    رویای مهربونم فدات بشم که اینقد دعاهای خوب برای من و خانواده ام کردی ایشالله که خدا بهترین چیز ها رو واست رقم بزنه مهربونم
  • آدلیا
    آدلیا
    پنجشنبه 26 بهمن 1396 - 09:29
    امروز تولد خواهر شوهرم بود و از اونجایی که مادر شوهرم ازم خواسته بود مثل جشن تولد همسرم واسش تدارک ببینیم دیگه از صبح حسابی مشغول بودیم مریض هم بودم به زور همسرم صبح رفتم آمپول زدم اما اصلا به روی خودم نیاوردم که مریضم که بعدا خدای نکرده کسی برداشت بد نکنه و فکر نکنن خواستم از زیر کار در برم, ولی خداییش مادر شوهرم خیلی هوامو داشت
  • آدلیا
    آدلیا
    پنجشنبه 26 بهمن 1396 - 09:31
    صبح که از بیمازستان برگشتیم رفتیمم تا برای خواهرشوهرم هدیه بخریم, همسرم پیاده شد رفت توی مغازه وقتی اومد یه شاخه گل دستش بود و یه جعبه قلبی شکل کوچیک که توش رو با گل و عروسک پر کرده بود بهم داد و گفت ولنتاینت مبارک این جعبه رو هم داشته باش تا بعدا واست پرش میکنم, دستش خالی بود واسه همین جعبه رو با گل و یه عروسک کوچیک تزیین کرده بود, اما حسابی تشکر کردم ازش , از طرفی هم از کارش خنده ام گرفته بود
  • آدلیا
    آدلیا
    پنجشنبه 26 بهمن 1396 - 09:34
    اما بازم اون موضوع همیشگی تکرار شد و نمیدونم چرا بازم تا عروس عموی شوهرم رو دیدم یه حسی پیدا کردم, حسم شبیه حسه حسادتته اصلا از این اخلاقم خوشم نمیاد باید هرچی زودتر جلوی این مشکل رو بگیرم
  • آدلیا
    آدلیا
    پنجشنبه 26 بهمن 1396 - 09:34
    وااای که چقد حرفیدم
  • +1
    آدلیا
    آدلیا
    پنجشنبه 26 بهمن 1396 - 09:35
    راستی عروسیمون هم افتاد واسه تابستون یه جورایی صد درد صد اکی شد اگه خدا بخواد ایشالله بعد از مدارس عروسی میکنیم

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی