Loading...

• +8
    سه شنبه 18 اردیبهشت 1397 - 09:13

دلبرانه (19302 بازدید)

سلام بچها این تایپیک بهتون دلبری و کارا و حرفای قرری یاد میده حتما سر بزنید و ایده بگیرید برای دراومدن از روزمرگی زندگی و ایده برای جشن ها و تولد ها و سالگردها . انشاالله که تایپیک مفیدی باشه با کمک همدیگه حتما شماهم ایده هاتونو بذاریدتا بقیه ام استفاده کنن
    برای ظهورحضرت مهدی عج صلوات.
  • چهارشنبه 20 تیر 1397 - 07:34
    .یک دانه ز تسبیح نماز سحرت را""یک بار به نام من محتاج بینداز" "شاید که همان دانه ی تسبیح دعایت "یکباره بیفتد ، به دریای اجابت" ❤️ سجاده نماز همسری ****سجاده
  • پنجشنبه 21 تیر 1397 - 00:46
    ویژه همسر مریض سرما خوده ام،کمی بغل میخواهم تا خوب شوم،سوپ غزل میخواهم استامینفن؟آمپول دگزا؟نه،نه از کام تو،آبلیمو عسل میخواهم.
  • پنجشنبه 21 تیر 1397 - 00:55
    .مناسب استقبال در فصل گرماااا اولی ملون توپی یخی یک ایده سریع و آسان و شیک برش های توپی یک اندازه از هندوانه، طالبی و خربزه عسلک سفید را فریز کنید و سپس از آنها به عنوان تکه های یخ برای نوشیدنی استفاده کنید ترکیب توپ یخی خربزه، آب لیمو و نعناع را امتحان کنید و دومی آناناس یخی
  • پنجشنبه 21 تیر 1397 - 00:56
    .یا میتونید از این قالب های یخ طرح دار بخرید قشنگ میشه . یا اینکه داخل همون قالب یختون که اب ریختین یه حبه البالو بندازید یا برگ نعنا یا غنچه گل سرخ
  • پنجشنبه 21 تیر 1397 - 01:02
    .ایده_انگیزه برای گرفتن پول !!با سیاست همراه با طنز یه رضا دارم شاه نداره صورتی داره ماه نداره همش براش تیپ می زنم شعر می گم و حرف می زنم ‏ اما ...‏ صنعت تلمیح و اشاره شاید هم لف و نشر و کنایه دگر نداردم سود ‏ تا چند بگویمت عزیزم عشقم جونم همسرم داداش برادر بابای بچم برام پول بیار
    پیل وده بچه بابات
  • پنجشنبه 21 تیر 1397 - 01:04
    ایده اشپزی ****.
    میخواین یه مرغ س ک سی جلو شوهرتون بذارین یک عدد لیمو را از وسط نصف کنید و زیر پوست سینه مرغتون بذارید که هم طعم دار بشه و هم ژست خوبی گرفته باشه
  • پنجشنبه 21 تیر 1397 - 01:13
    .برایم دعا کن ! اجابتش مهم نیست ! نیاز من آرامشی است که بدانم تو به یاد منی ❤️ سجاده همسری
  • پنجشنبه 21 تیر 1397 - 01:31
    .اون ایدهه بود، کوپن عشق... اونو درست کنید واسه شوهراتون، ولی با یه شرط. میتونه شرطش جور کردن پازل هزار تیکه باشه.یه پازل هزارتیکه بخرین و با این کوپن بهش هدیه بدین.بعد یه زمان محدود دو روزه هم واسه کوپنتون بذارین.
    کوپن عکس لب رژی تون باشه روی یه کاغذ
  • پنجشنبه 21 تیر 1397 - 01:34
    ایده شب قدررر *** بنویسید و لای جوشن کبیر کبیر بزارید تا وقتی میخونه به یادتون باشه حرفم,حرف ساده ایست؛ امشب مرایادکن درهر"الغوث" که میگویى, شایدبه حق"یارب" گفتنت"خلصنا"یت براى من هم مستجاب شود... التماس دعا.
  • پنجشنبه 21 تیر 1397 - 01:37
    .براکسایه که بچه ندارت دوتاتفنگ آبپاش بخریدبازی کنیدخیییلی کیف میده هم خیس میشیدهم هیجان داره
  • پنجشنبه 21 تیر 1397 - 01:40
    . نمیدونم ایده باشه ولی میگم لوندی هستش واسه من عملی وباحاله وتحریک کننده واسه همسری وقتی میرم مومک ممنوعه دامن کوتاه میپوشم زیرشم هیچی نمیپوشم روزایه بعدشم تا تمیزه شورتایه توری وبندی میپوشم که همسری رو خیلی تحریک میکنه وبا اینکه آدمه لوسی نیست هی میزنه توباسنم خخخ ومیگه چرا چیزی نپوشیدی
  • پنجشنبه 21 تیر 1397 - 01:45
    .بعضی وقتا هم قبله بیرون رفتن به حالته بی خیال انگارکه صداش زدم یه کاری کنه ویا .... شورت وسوتینه ست میپوشم ولخت میشم انگار که لباسامو در آوردم تا حاظربشم ولباسایه زیرمم عوض کردم یهو که میاد داخل چشش 4تا میشه ومیگه عزیزم میخوایم بریم تا اینجا وبر گردیما خخخ در واقع چیزی که توقعشونداشته یهومیبینه بچه ها تا میتونید اتاق خوابتونو رویایی وشیک کنید هیچ چیز بیشتر از این مردا رو تحریک نمیکنه
  • پنجشنبه 21 تیر 1397 - 01:47
    .بعضی وقتا هم که میدونید وقته اومدنش به خونه هست یه سته تحریک کننده بپوشید ویکم طولش بدید تا درو باز کنید وقبلش بگید کیه (تا دلخور نشه)بعدش برو پشته درتا بیاد تووووو،بگو عشقم ببخشید طول کشید داشتم لباسامو عوض میکرم در زدی خخخخ ولی بقیه جاهاتون مثله موسرتون ولاک دستاو...مرتب خخخخ
  • پنجشنبه 21 تیر 1397 - 01:50
    اینو براش بفرستین عاشقانه هایی برای همسرم♥ *۱۴۴*I LOVE U # شگفت انگیز دوست دارم ❤️
  • پنجشنبه 21 تیر 1397 - 01:57
    .جعبه کادوی بزرگ خریدم. توشو پر از پوشال کردم. بعد یه عطر کوچیک( میگم کوچیک خودتون تصور کنید منظورم چیه. ازین کوچیکا که ظرفش هم ساده و معمولیه. از این ده تومنیا ) انداختم توش و دادم به آقامون. عطر انقدر کوچیک بود لای پوشالا گم شده بود. خودمم کلی گشتم تا پیداش کردم. ولی خوب بود. خیلی شیک رفته بود سر کار فکر میکرد تو اون جعبه چه هدیه خفنی دارم.
  • پنجشنبه 21 تیر 1397 - 02:03
    .امروز کنار غذاتون این یادداشت رو بذارین: ذره ذره قلبمو قاطی مواد این غذا کردم و واست غذا درست کردم.
  • پنجشنبه 21 تیر 1397 - 02:05
    .یه بادکنک خیلی بزرگ خریدم سربادکنک رو با دوتا دستم باز نگه داشتم فقط خیلی آهسته که سوراخ نشه ‌.بعد از یه نفر دیگه خواستم لباس های روبان پیچ رو داخل بادکنک کنه که یه خورده سخت بود .آخرم بادکنک رو باد کردم .
  • پنجشنبه 21 تیر 1397 - 02:06
    برای دیدن هدیه باید بادکنکارو بترکونید ****
  • پنجشنبه 21 تیر 1397 - 02:07
    .یه ایده عااااالی برای سالگرد ازدواج سفارش بدید که روی دوتا لیوان، اسم و تاریخ سالگرد ازدواجتون رو ثبت کنن. بعد برید توی رستوران یا کافی شاپ و از قبل هماهنگ کنید که تو لیوان های مخصوصتون نوشیدنی بیارن. نظاره گر خوشحالی همسری باشید. یه روز به یاد ماندنی و یه یادگاری عالی برای همسری!
  • پنجشنبه 21 تیر 1397 - 02:09
    .این متن رو با یه تصویر قشنگ برای همسراتون نت کنید , امام علی(ع) فرمودند : زنان، نزد شما امانت های خدا هستند، آزارشان نرسانید و بر آنها سخت نگیرید. مستدرک جلد2، صفحه551
    اخه چوجوری دلت میاد اذیتم کنی من به این خووووبی ماهی نازی جیگری نانازی خوشگلی سروری از همه سری خخخ

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی