Loading...

• مریم
    مریم
    شنبه 6 دی 1393 - 17:27

آنچه قبل از مامان شدن بهتره بدونید (21253 بازدید)

سلام به همه مامانای عزیز
    می دونم شاید تاپیکی که دارم ایجاد می کنم برای خیلی ها عجیب باشه اما با تموم حس خوبی که نسبت به زندگی دارم می نویسم. همین اول کار هم از مهرسا جون معذرت می خوام دیشب یه مقدار عصبانی بودم که اون پست رو گذاشتم
    خوب شروع می کنم:
    بسم الله الرحمن الرحیم
    خیلی از ما خانوما فکر می کنیم وظیفه ما تو زندگی غذا درست کردنه و بچه آوردن. این در حالیه که خدا توی قرآن گفته که: (ما زن و مرد را مایه آرامش هم آفریدیم). شما اگه احادیثی که در مورد مسائل جنسی گفته شده و متاسفانه خیلی از آنها در حال حاضر سانسور شده را بخونید خواهید دید که قضیه با اون چیزی که تو ذهن ما کردن زمین تا آسمون فرق می کنه. یکی از روانشناسهای معروف کشورمون که الان اسمش یادم نیست به کنایه میگه:(شما زنا باید به شوهرتون غذای خونه رو بدین تا شوهراتون سراغ ساندویچهای بیرون نره). منظورش اینه اگه از نظر جنسی شوهرتون تو خونه تامین نشه اونموقع میرن سراغ از بیرون خودشونو تامین میکنن. منظورم این نیست که الزاما میرن یکی رو صیغه می کنن. منظورم اینه که حتی شده با چشم و با حرف زدن خودشونو با یه زن دیگه تامین می کنن. از نظر علمی ییه مرد جوون حدود 24 تا 72 ساعت بعد از یه رابطه جنسی دوباره آماده رابطه بعدیه و وظیفه ما زنهاست که اونا را تامین کنیم. پس بهتره که از این رابطه به نفع خودمون هم استفاده کرده و لذت ببریم. اثبات شده که رابطه جنسی زیاد و موفق برای اندام زن خوبه چون هورمونهای بدن زن رو که استروژن و پروژسترون هستند متعادل می کنه. این رو بدونید اگه ما خانوما بفهمیم چه لذتها و نفع هایی رو در بر داره از اون استقبال می کنید. من هم اوایل ازدواج به شدت از رابطه جنسی بدم میومد ولی خدا رو شکر شوهرم کمکم کرد تا مشکلم حل بشه و از این موضوع لذت ببرم ان شاء الله مباحث اصلی رو در پست بعدی وارد می کنم. در پناه حق :x
    سایت من من عاشق زندگیم هستم
  • ناناز
    ناناز
    شنبه 6 دی 1393 - 23:48
    مریم خانون ممنون که تاپیک زدید ولی چرا شما اصرار دارید اطلاعاتتونو رایگان در اختیار کسایی بزارید که هیچ علاقه ای به شنیدنش ندارن؟
    وقتی چترت خداست..بگذار باران سرنوشت هرقدر میخواهد ببارد
  • محبوبه
    محبوبه
    تو خواستی نظر بدیم درمورد تایپکات
    سایت من از لحظه اي كه مادر شدم نميتوانم بدون شرم به چشمان مادرم بنگرم! اي فرشته زميني ،اي مادر فداكارم .... بسيار دوستت دارم
  • بهار
    بهار
    درسته وقتی مسایلت برای بچه ها مفید نیست چراش هم خودت میدونی پس چرا داری اصرار میکنیی ....در ضمن ما خواستیم نظراتمون بگیم رو در مورد تاپیک .
  • مریم
    مریم
    من هیچ ادعایی ندارم دوست داشتم مطلب بذارم و می ذارم شماها هستین که مغرورید من فقط کاملا بی ادعا دارم توی نت مطلب می ذارم
  • مریم
    مریم
    شنبه 6 دی 1393 - 23:50
    من یادم نمیاد توی این تاپیک نظر کسی رو خواسته باشم در ضمن شما از کجا می دونید این مطالب به درد هیچ کس نمی خوره شاید یه بنده خدایی یه جای این سرزمین واقعا اطلاعاتش کم باشه همه که مثل شما با اطلاعات نیستن که
  • محبوبه
    محبوبه
    شنبه 6 دی 1393 - 23:51
    من نظرمو گفتم به نمایندگی از تمام بچه های نی نی پیج که دوست جونامن
    موفق باشی
    سایت من از لحظه اي كه مادر شدم نميتوانم بدون شرم به چشمان مادرم بنگرم! اي فرشته زميني ،اي مادر فداكارم .... بسيار دوستت دارم
  • مریم
    مریم
    شنبه 6 دی 1393 - 23:52
    من خدا رو شکر می کنم حتی اگه یه نفر مطالب من به دردش بخوره هر کی این مسائل براش ارزش نداره می تونه نخونه بفرما نزدم که پریدید تو تاپیک من تازه طلبکارید
  • بهار
    بهار
    شنبه 6 دی 1393 - 23:53
    اصولا هر کی تاپیک میزنه نظرات افرادی که میخونه هم براش مهمه ...ما هم به عنوان اعضا نظرمون رو مطرح کردیم حالا خود دانی .......موفق باشی
  • مریم
    مریم
    شنبه 6 دی 1393 - 23:53
    هیچ اشکالی نداره هر چی هم شماها فکر کنید این مطالب بی ارزشن بازم من می ذارمشون چون به کارم ایمان دارم خدا خودش می دونه که من نیتم خیره
  • مریم
    مریم
    شنبه 6 دی 1393 - 23:55
    بهار جون من اصلا توی این تاپیک هیچ نظری نخواستم. پس به خودت زحمت نده نظر بدی! شاید یه بنده خدایی که عضو این سایت نبود از راه رسید این مطالب به دردش خورد. در ضمن یادمه مهرسا می گفت که توی این فروم حتی خانومای مجرد هم می یان لا اقل به درد اونا می خوره
  • مثل ماه
    مثل ماه
    شنبه 6 دی 1393 - 23:59
    سلام مریم خانم ناراحت نباش از این که همه در مقابلت جبه گرفت ......ما هر کسی که وارد سایت میشه با احترام باهاش رفتار میکنیم ازش استقبال میکنیم و سعی میکنیم یه جوری باهاش رفتار بشه که بین بچه ها احساس غریبی نکنه همه ی ما یه روزی عضو جدید بودیم اما به نظر من ورود شما به نی نی پیج یکم بد بود و همه ی ما ذهنیت بدی نسبت به شما پیدا کردیم .....ما دوست داشتیم شما به عنوان یک دوست وارد بشین بعد ببینید ایا کسی هست که نیاز داشته باشه یا با مشکل مواجه باشه اون وقت بود که همه بچه ها دوستانه حتی مشکلاتشون و باهاتون در میون میزاشتن اما شما جوری وارد شدین که تمام بچه ها حتی به زن بودنتون شک دارن من فقط میخوام بگم که ما تاحالا از این بحث ها تو این سایت نداشتیم ولی به نظر من تمام خانمای این جا که عاشق بچه هستن نمیتونن حس کنن که یک زن با اون همه احساس مادرانش بخواد مادر شدنش و زیر پاش بزار بخاطر..........
    موفق باشید
  • مریم
    مریم
    یکشنبه 7 دی 1393 - 00:12
    گلی به جمالت خانم مثل ماه بازم تو والا من اصلا نخواستم این مسائل پیش بیاد به جان عزیزانم من فقط یه شوخی با مهرسا کردم و اون کنجکاو شد چرا بچه نمی خوام الان منم گفتم هم به خاطر مسائل مالی و هم به خاطر... البته به خدا منم عاشق بچه ام من در حال حاضر پرستار دو قلوهای دوستم هستم. فکر نکن من حس مادر شدن ندارم ولی یه مادر همین طور که به فکر بچه اش هست به فکر شوهرشم باید باشه درسته؟ یه سوال توی تمام چند ماه بارداری که پزشک نزدیکی را برای زن منع میکنه شوهرای شما چی کار میکنن؟؟؟واقعا منو راهنمایی کنید. یعنی حس جنسی شوهراتونم قطع میشه؟
  • مثل ماه
    مثل ماه
    یکشنبه 7 دی 1393 - 00:18
    پس ببین ما که میخوایم بریم سراغ مادر شدن خیلی اطلاعاتمون از تو بیشتره چون بلدیم تو اون چند ماه چطوری باید شوهرامون و راضی کنیم
  • مثل ماه
    مثل ماه
    یکشنبه 7 دی 1393 - 00:20
    کی گفته زنی که بخواد باردار بشه باید احساسات خودش و شوهرش و سر کوب بکنه .....ولی حرف تمام بچه ها اینه هیچ کس از نحوه ورود شمل به سایت خوشش نیومده ......چون تا حالا پیش نیومده که یه زن اونم ساعت ۴صبح بیاد انقدر با ولع داخل پیج شخصی با کسی بخواد بدون اشنایی با طرفش صحبت بکنه
  • مریم
    مریم
    یکشنبه 7 دی 1393 - 00:22
    خوب شما که می دونید میشه برای منم توضیح بدین شاید واقعا من اشتباه می کنم!؟ اصلا فکر کنید منم اومدم اینجا چیز یاد بگیرم اشکالی داره؟
  • بهار
    بهار
    یکشنبه 7 دی 1393 - 00:23
    خب شما که الان گفتید میخواید اطلاعات بچه ها بالا بره چطور این سوال رو میکنید
  • مثل ماه
    مثل ماه
    یکشنبه 7 دی 1393 - 00:24
    ببخشید مریم جون ما خیلی راحت با هم صحت میکنیم و بهم چیز یاد میدیم اما اجازه میدیم تا باهم اشنا بشیم بعد با هم راحت صحبت میکنیم اما من شما رو نمیشناسم پس حق دارم که نتونم راحت برات توضیح بدم و برات بازش کنم شرمندم
  • مریم
    مریم
    در ضمن من الان بیش از 4 ساله ازدواج کردم و زودتر از این ها میخواستم مامان بشم ولی شرایط مالی مهمترین عامل بوده چون شوهر من حتی تا همین پارسال سرباز بود!!! به جای جبهه گرفتن و اینکه فلانی شک کرده که من مرد هستم یا زن عاقلانه تر فکر کنیم بهتره این طور نیست؟
  • بهار
    بهار
    مثلا شما اصرار داشتید پست تو این زمینه بزارید پس چی شد
  • مریم
    مریم
    یکشنبه 7 دی 1393 - 00:29
    من این سوالو کردم چون ادعای استادی نمی کنم شاید واقعا یه چیزایی رو من ندونم و شما بدونید در ضمن شبی که من چت کردم خواب به چشمم نمیومد و باور کنید مهرسا منو به حرف وا داشت. من یه کلمه گفتم فعلا بچه نمی خوام به همون دو دلیلی که گفتم به خدا اون هی کنجکاو شد وگرنه من مرض نداشتم که اینقدر شفاف همه چیو بگم اتفاقی که افتاد کاملا ناخواسته بود هیچ زنی دوست نداره که به دید یه بی حیا بهش نگاه کنن من فقط جواب کنجکاوی مهرسا رو دادم قسم می خورم حالا هم شما ابتدای ورود منو اگه نادیده بگیرید فکر کنم جای مشکلی نباشه. منم یه بنده خدام مثل بقیه

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی