Loading...

• مریم
    مریم
    شنبه 6 دی 1393 - 17:27

آنچه قبل از مامان شدن بهتره بدونید (21251 بازدید)

سلام به همه مامانای عزیز
    می دونم شاید تاپیکی که دارم ایجاد می کنم برای خیلی ها عجیب باشه اما با تموم حس خوبی که نسبت به زندگی دارم می نویسم. همین اول کار هم از مهرسا جون معذرت می خوام دیشب یه مقدار عصبانی بودم که اون پست رو گذاشتم
    خوب شروع می کنم:
    بسم الله الرحمن الرحیم
    خیلی از ما خانوما فکر می کنیم وظیفه ما تو زندگی غذا درست کردنه و بچه آوردن. این در حالیه که خدا توی قرآن گفته که: (ما زن و مرد را مایه آرامش هم آفریدیم). شما اگه احادیثی که در مورد مسائل جنسی گفته شده و متاسفانه خیلی از آنها در حال حاضر سانسور شده را بخونید خواهید دید که قضیه با اون چیزی که تو ذهن ما کردن زمین تا آسمون فرق می کنه. یکی از روانشناسهای معروف کشورمون که الان اسمش یادم نیست به کنایه میگه:(شما زنا باید به شوهرتون غذای خونه رو بدین تا شوهراتون سراغ ساندویچهای بیرون نره). منظورش اینه اگه از نظر جنسی شوهرتون تو خونه تامین نشه اونموقع میرن سراغ از بیرون خودشونو تامین میکنن. منظورم این نیست که الزاما میرن یکی رو صیغه می کنن. منظورم اینه که حتی شده با چشم و با حرف زدن خودشونو با یه زن دیگه تامین می کنن. از نظر علمی ییه مرد جوون حدود 24 تا 72 ساعت بعد از یه رابطه جنسی دوباره آماده رابطه بعدیه و وظیفه ما زنهاست که اونا را تامین کنیم. پس بهتره که از این رابطه به نفع خودمون هم استفاده کرده و لذت ببریم. اثبات شده که رابطه جنسی زیاد و موفق برای اندام زن خوبه چون هورمونهای بدن زن رو که استروژن و پروژسترون هستند متعادل می کنه. این رو بدونید اگه ما خانوما بفهمیم چه لذتها و نفع هایی رو در بر داره از اون استقبال می کنید. من هم اوایل ازدواج به شدت از رابطه جنسی بدم میومد ولی خدا رو شکر شوهرم کمکم کرد تا مشکلم حل بشه و از این موضوع لذت ببرم ان شاء الله مباحث اصلی رو در پست بعدی وارد می کنم. در پناه حق :x
    سایت من من عاشق زندگیم هستم
  • +2
    مریم گلی*مامان پوریا گلی
    مریم گلی*مامان پوریا گلی
    یکشنبه 7 دی 1393 - 20:48
    سلام دوستان. من تمام مطالب این تایپیک رو خوندم.
    واقعا تعجب میکنم از رفتارهاتون با مریم. خب این بنده خدا هم اومده اینجا تا یه سری مطالب رو که تو ذهن خودش فکر میکنه شاید به درد بعضیها بخوره بذاره. مطالبش هم شاید زیاد به درد من و شما که 5-6 ساله ازدواج کردیم نخوره. اما شاید بعضیا باشن که بیان و این مطالب رو بخونن و ازشون استفاده کنن. بعدشم این بنده خدا که جایی رو اشغال نکرده. یه تایپیک جدا زده. مثل خیلیهای دیگه که تایپیک میزنن. منم خیلی از تایپیکهارو که موضوعشون رو میبینم اصلا واردشون هم نمیشم. چون از موضوعش خوشم نمیاد و فکر میکنم به دردم نمیخوره. ولی نمیرم بگم این چه تایپیکیه که زدی. من از موضوعت خوشم نمیاد....
    بچه ها اجازه بدید مریم کارشو بکنه و ما اگه دوست نداشتیم به تایپیکش سر نمیزنیم و تو تایپیکای قبلیمون میریم و مثل قبل چت میکنیم. به نظر من اصلا بد نیست 4تا حدیث از ائمه ببینیم و یاد بگیریم. حتی اگه این مطالب رو بلد باشیم، برای یادآوری خوبه.
    من هم مثلا این مطلب رو که نطفه باید در شبهای خاصی بسته بشه رو توی دوسه تا کتاب و توی چندتاسایت خوندم و توی چندتا فایل صوتی شنیدم. خدا همه چیزو مقدر کرده ولی این دلیل نمیشه که ما کاملا بی اراده باشیم. بلکه یک سری مسائل رو باید رعایت کنیم تا بهترین ها نصیبمون بشه. مثلا خدا هیچ انسانی رو نا پاک خلق نمیکنهو ولی اون لقمه حرومی که پدر یا مادر قبل از بسته شدن نطفه میخورن روی اون فرد تاثیر میذاره...
    شاید شنیدید که پیامبر 40 روز قبل از بسته شدن نطفه حضرت زهرا رفتند در جایی و فقط لقمه های حلال بهشتی خوردند. پس اگر پیامبر میگفتند خدا خودش هرچی بخواد میده دیگه و من کاره ای نیستم و .... پس چرا این کارهارو میکردند...
    بهرحال میخواستم بگم کار مریم کار بدی نیست. بنظر من نیتش خیره. من هم فقط نظرم رو گفتم.........
    خدایـــــــا چنــــــان کن ســـــرانــجام کـــار // تـــــو خشنـــــود باشی و ما رستـــــــگار
  • مریم
    مریم
    یکشنبه 7 دی 1393 - 22:25
    بسم الله الرحمن الرحیم
    سلام خدمت همه دوستان عزیزم دست تک تک شما رو می بوسم حتی اون دوستایی که با من مخالفن همگی عزیزان دلم هستید. یه تشکر کاملا ویژه از خانم مریم گلی دارم به دلیل پست شیوا و رسایی که کاملا بوی منطق و عدالت می داد. خواستم بگم وبلاگ من با اسم اوربیتال راه اندازی شده که چون بچه نداشتم مجبور شدم سایتو بپیچونم تا بسازمش!!! ان شاء الله به یاری پروردگار می خوام توی وبلاگم همه جوره مطلب جذاب بیارم حتی جک. فعلا هم با یه آنتی ویروس اصفهانی شروع کردم که امیدوارم متنش خوانا باشه
    در پناه حق
  • مریم
    مریم
    یکشنبه 7 دی 1393 - 22:53
    حضرت صادق عليه السلام فرمود كه مرد با زن و كنيز خود جماع نكند در خانه كه طفل باشد كه آن طفل زناكار ميشود يا فرزنديكه از ايشان بهمرسد زناكار باشد. منظور این است که طفل نباید صدای نفس زدن مرد و زن را بشنود
  • مریم
    مریم
    یکشنبه 7 دی 1393 - 22:55
    از حضرت رسول صلّى اللّه عليه وآله وسلّم منقول است كه فرمود بحق آن خداوندى كه جانم در فبضه قدرت اوست اگر شخصى با زن خود جماع كند ودر آن خانه شخصى بيدار باشد كه ايشان را ببيند يا سخن و نفس ايشان را شنود فرزندى كه از ايشان بهم رسد رستگار نباشد وزناكار باشد
  • مریم
    مریم
    یکشنبه 7 دی 1393 - 22:56
    در چندين حدیث معتبر از حضرت رسول صلّى اللّه عليه وآله وسلّم منقول است كه چون كسى خواهد بازن خود جماع كند بروش مرغان بنزد او نرود بلكه اول با او دست بازى و خوش طبعى بكند و بعد از آن جماع بكند
  • مریم
    مریم
    یکشنبه 7 دی 1393 - 22:57
    در حديث صحيح از حضرت صادق عليه السلام منقول است كه در وقت جماع سخن مگوئيد كه بيم آنست فرزندى كه بهم رسد لال باشد و در آن وقت نظر بفرج زن مكنيد كه بيم آنست فرزندى كه بهم رسد كور باشد
  • مریم
    مریم
    دوشنبه 8 دی 1393 - 00:34
    سلام
    می خوام یه پست رو شروع کنم یه کم خسته ام فقط یه مقدار توضیح می دم ایشالا بقیه اش بمونه واسه بعد
    هیچ می دونستید یکی از اعضای بدن ما (هم آقایون و هم خانوما) هست که توی رابطه جنسی معجزه می کنه؟ شاید همتون فکر کنید می خوام در مورد اعضای تناسلی حرف بزنم. نه این طور نیست این عضو از اعضای تناسلی نیست. این عضو شاید خیلی وقت ها نا دیده گرفته بشه ولی در صورتی که از اون درست استفاده بشه می تونه یه هیجان شدید و کارساز و یه حس شیرین و حتی شیرین تر از عسل ایجاد کنه. البته استفاده از این عضو یه هنرمندی و ظرافتی می خواد که نیاز به تمرین و تجربه داره. این عضو چنان میل جنسی رو بر انگیخته می کنه که باورتون نمیشه. این عضو لب هم نیست. لب نسبت به این عضو در مقام دومه. ان شاء الله بمونه برای بعد
  • مریم
    مریم
    دوشنبه 8 دی 1393 - 03:04
    سلام اوربیتال آپدیت شد یه داستان گذاشتم امیدوارم براتون جذاب باشه
  • مریم
    مریم
    دوشنبه 8 دی 1393 - 03:31
    سلام می خوام از امروز بعضی پستهامو با عنوان دکتر سونو مخصوص خواهرهای باردار بذارم
    دکتر سونو:
    برای جلوگیری از سقط جنین از غذاهایی که ویتامین E دارن استفاده کنید که مهم ترین اونا جوانه گندم هست البته چون بسیار مقویه در خوردن آن جانب اعتدال را رعایت کنید
    نقل قول از دکتر لی کلرک: اگر خانمهای حامله قطعه ای از چوب درخت ازگیل را بند کرده و به گردن بیاویزند از سقط جنین آنها جلوگیری می کند. دکتر نام برده این آزمایش را روی هزاران نفر انجام داده و موفقیت آمیز بوده است
  • مریم
    مریم
    دوشنبه 8 دی 1393 - 14:27
    سلام خیلی ناراحتم اما مجبورم از خودم دفاع کنم. جزئیات حرفای من و مهرسا رو تو همین تاپیک تو یکی از پستهام گذاشتم. دیشب حرفهایی که زدم کل واقعیت زندگیم بود اما اون شبی که با مهرسا حرف زدم در کنار مسئله مالی مسئله جنسی رو مطرح کردم که دلیل اون رو هم دیشب توضیح دادم. تمومش به خاطر اینه که شوهرم احساس کمبود نکنه. چون طبع جنسی گرمی داره. دیگه برام مهم نیست که حرفامو باور کنید من هر چی هم قسم بخورم چون شما دیدتون نسبت به من منفی شده فایده ای نداره. دیگه نمیدونم چه جوری بگم حرفام صحت داره. من همیشه سعی کردم با حفظ انرژی مثبت، واقعیات زندگیمو فراموش کنم. هنوزم می گم حرفایی که اون شب به مهرسا زدم رو کتمان نمی کنم اما اون بخش رو که مربوط به مسائل جنسی بود را از روی الکی خوشی نگفتم فکر میکردم این جوری می تونم واقعیات زندگیمو از مهرسا پنهون کنم. من اولش توی این سایت وارد شدم به این امید که شاید برای سایت شوهرم مشتری پیدا کنم که کمک خرجمون باشه اما بعد جو صمیمی شما رو که دیدم دوست داشتم بیام تو جمعتون اما خوب ناشی بازی درآوردم. واقعا نمی دونم شما چه جوری می تونید یه آدم خطاکارو ببخشید. الان هم این حرفا رو تو تاپیک خودم نوشتم که دوبار مهرسا جان نگه اومدی تو تاپیک من حرفامونو خوندی. امید وارم هیچ کدوم از شماها شرایطتون مثل من نباشه. من فقط خواستم باهاتون دوست بشم همین اما از بد روزگار مطالبی که اون اول کار مطرح کردم اصلا درست نبود. هنوزم دوست دارم منو ببخشید و تو جمعتون راه بدید. حالا انتخاب با شماست که یا منو ببخشید و نقط سر خط یا اینکه به این قهرتون ادامه بدید. همتونو دوست دارم. در ضمن بازم می گم اگه به جنسیت من شک دارید هر طور خواستید می تونم قانعتون کنم.
    خطاب به افرادی که مطالب این تاپیک براشون سودمند هست. ان شاء الله حالم خوب بشه بازم مطالب جدید میذارم
    در پناه حق
  • مریم
    مریم
    دوشنبه 8 دی 1393 - 20:25
    پیامبر اکرم خطاب به علی (ع): منع كن عروس را تا هفت روز از خوردن شير وسركه و گشنيز و سيب ترش پس حضرت اميرالمؤ منين عليه السلام گفت يا رسول اللّه بچه سبب منع كنم او را اينها؟ فرمود زيرا كه رحم بسبب خوردن اينها سرد و عقيم ميشود و فرزند نمى آورد
  • مریم
    مریم
    دوشنبه 8 دی 1393 - 20:34
    دکتر سونو:
    ويتامين E نقش مهمي در متعادل كردن توليد هورمون و حمل اكسيژن به اندامهاي جنسي دارد. «روي» نيز يك مكمل ديگر است. اين عنصر نيز در عملكرد مطلوب اندامهاي توليدمثلي نقش مؤثر دارد.
    گروه دیگر، مكملهاي مهم هستند. DMG يكي از اين دسته ويتامينهاست. اين ويتامين توليد اكسيژن را در خوني كه به كليه بافت‌ها از جمله اندامهاي توليد مثلي مي‌روند، افزايش مي‌دهد. ويتامين دوم اين گروه اوكتاكوزانول نام دارد. جوانه گندم منبع غني اين ماده است و به توليد هورمونها كمك مي‌كند.
    همچنين بسياري از ويتامينهاي آنتي اكسيدان براي درمان ناباروري مفيد هستند كه از آن جمله مي‌توان به ويتامين C، ويتامين E، گلاتاتيون و كوانزيم Q‌10 اشاره كرد.
  • مریم
    مریم
    دوشنبه 8 دی 1393 - 23:45
    سلام به هم دوستان
    اوربیتال رو امروز با چند تا عکس قشنگ آپدیت کردم امیدوارم دوست داشته باشید. در مبحث "دکتر سونو" اگر کسی نظری داره ممنون می شم به اشتراک بذاره
  • مریم
    مریم
    سه شنبه 9 دی 1393 - 06:53
    سلام خواهرای گلم اوربیتال آپدیت شد. چندتا جکگذاشتم امیدوارم بار اول باشه که می شنوید(می خونید)
  • مریم
    مریم
    سه شنبه 9 دی 1393 - 18:41
    سلام و درود به تموم خواهرهای عزیزم صبح زیبا و دل انگیزتون بخیر
    می خواستم خبر بدم امروز ان شاء الله می خوام مبحث مربوط به عضو جادویی بدن که ناتموم مونده را براتون بذارم اگه تونستم مبحث بهترین حالتهای برقراری رابطه جنسی( به صورت مقایسه ای و تخصصی!) رو هم به یاری خدا می ذارم. مبحث دوم به قدری مهم و جذابه که فکر نمی کنم به این صورت تا حالا جایی خونده یا شنیده باشید. منتظر باشید
    التماس دعا
    در پناه حق
  • +2
    GHAZALEHN
    GHAZALEHN
    سه شنبه 9 دی 1393 - 19:28
    سلام مریم جان بچه ها چرا اینقد به هم با احترام تمام توهین میکنین خب این خانومم دوس داشته این تاپیکو بزنه من که همشو خوندم چ اشکالی داره اگه دوس ندارین نخونین خب مریم جان ناراحت شو و به کارت ادامه بده تاپیکتم مبارک
    خدایا واقعا ازت ممنونم که بهترین لذت دنیا رو اجازه دادی تجربه کنم شکرت هزاران بار
  • مریم
    مریم
    سه شنبه 9 دی 1393 - 20:14
    سلام
    می خوام یه پست اختصاصی تقدیم کنم به غزاله جان! باور کن از خوشحالی در پوست خودم نمی گنجم به خاطر تبریکی که بهم گفتی. یه سپاس ویژه با کلی دسته گل دور و برش تقدیم به تو خواهر گلم! ان شاء الله خدا به زودی پاداش این کار خوبتو بده.
  • GHAZALEHN
    GHAZALEHN
    سه شنبه 9 دی 1393 - 20:30
    مرسی عزیزم مریم جون لطف داری به من
    خدایا واقعا ازت ممنونم که بهترین لذت دنیا رو اجازه دادی تجربه کنم شکرت هزاران بار
  • مریم
    مریم
    سه شنبه 9 دی 1393 - 20:38
    بسم الله الرحمن الرحیم
    عضو جادویی
    نمی دونم تا حالا به این موضوع فکر کردین که انگشتهای دست شما چه کار مهمی می تونن در یک رابطه جنسی انجام بدن؟ این عضو یا بهتر بگم اعضا می تونن یه رابطه جنسی را به حد اعلا به اوج برسونن. اونقدر دیوانه وار که نمی تونین تصور کنین. من اولین بار این موضوع را از شوهرم یاد گرفتم. یه سوال: تاحالا شده که شما یا همسرتون نیاز به برقراری رابطه جنسی داشته باشه ولی نفر مقابل تو اون لحظه میل زیادی به برقراری رابطه نداشته باشه؟ این مورد که برای من زیاد اتفاق افتاده به خصوص که خانما اصولا نیاز به محرک بیرونی دارند. شاید پیش خودتون بگین خوب چه عجله ای هست رابطه باشه برا یه بار که شرایط جور باشه. ولی مسئله اینه که در زندگیهای امروزی که مشغله های کاری زیاده به خصوص برا خانمایی که مثل من بیرون کار می کنن اگه شما منتظر شرایط مساعد برای برقراری رابطه باشید شاید این مورد خیلی کم مهیا بشه و کاهش رابطه جنسی بین دو همسر حالت یکنواختی و روتین بودن زندگی رو ایجاد می کنه. خدمت شما عرض کنم که هیچ کار خدا بی حکمت نیست. هیچ می دونستین که بین تموم موجودات زنده فقط انسان و دلفین هستن که رابطه جنسیشون به جز ایجاد نسل برای لذت هم هست؟ خوب فکر می کنید خدا برای چی برای انسان لذت جنسی قرار داده؟ دلیل اصلی اون اینه که از این طریقه رابطه بین دو همسر عمیق تر بشه. این رو بدونین که کنار هم بودن و قربون و صدقه هم رفتن برای ایجاد گرمی و رابطه عمیق بین زن و مرد لازم هستن ولی کافی نیستن و هورمون ها و محرکهای عصبی که در زمان برقراری رابطه جنسی در بدن تولید می شن می تونن رابطه و احساسات عشقی دو نفر رو چند برابر کنن. انگشتای دست کاری فراتر نیز انجام می دن. مواقعی که نیاز به رابطه جنسی از یکی از طرفین اعلام می شه و شاید عامل خستگی در یک یا هر دو طرف ایجاد مزاحمت کنه همین انگشتای عزیز ما می تونن خستگی را خارج کرده و به جای اون هیجان وارد کنن. خوب نحوه انجام کار با انگشتهای دست ان شاء الله بمونه برا پست بعدی
    در پناه حق
  • مریم
    مریم
    سه شنبه 9 دی 1393 - 22:10
    سلام خواهرای خوبم
    اوربیتال رو آپدیت کردم با عنوان من همسر می خوام نه مادر! بخونید جالبه

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی