Loading...

• مریم
    مریم
    شنبه 6 دی 1393 - 17:27

آنچه قبل از مامان شدن بهتره بدونید (21252 بازدید)

سلام به همه مامانای عزیز
    می دونم شاید تاپیکی که دارم ایجاد می کنم برای خیلی ها عجیب باشه اما با تموم حس خوبی که نسبت به زندگی دارم می نویسم. همین اول کار هم از مهرسا جون معذرت می خوام دیشب یه مقدار عصبانی بودم که اون پست رو گذاشتم
    خوب شروع می کنم:
    بسم الله الرحمن الرحیم
    خیلی از ما خانوما فکر می کنیم وظیفه ما تو زندگی غذا درست کردنه و بچه آوردن. این در حالیه که خدا توی قرآن گفته که: (ما زن و مرد را مایه آرامش هم آفریدیم). شما اگه احادیثی که در مورد مسائل جنسی گفته شده و متاسفانه خیلی از آنها در حال حاضر سانسور شده را بخونید خواهید دید که قضیه با اون چیزی که تو ذهن ما کردن زمین تا آسمون فرق می کنه. یکی از روانشناسهای معروف کشورمون که الان اسمش یادم نیست به کنایه میگه:(شما زنا باید به شوهرتون غذای خونه رو بدین تا شوهراتون سراغ ساندویچهای بیرون نره). منظورش اینه اگه از نظر جنسی شوهرتون تو خونه تامین نشه اونموقع میرن سراغ از بیرون خودشونو تامین میکنن. منظورم این نیست که الزاما میرن یکی رو صیغه می کنن. منظورم اینه که حتی شده با چشم و با حرف زدن خودشونو با یه زن دیگه تامین می کنن. از نظر علمی ییه مرد جوون حدود 24 تا 72 ساعت بعد از یه رابطه جنسی دوباره آماده رابطه بعدیه و وظیفه ما زنهاست که اونا را تامین کنیم. پس بهتره که از این رابطه به نفع خودمون هم استفاده کرده و لذت ببریم. اثبات شده که رابطه جنسی زیاد و موفق برای اندام زن خوبه چون هورمونهای بدن زن رو که استروژن و پروژسترون هستند متعادل می کنه. این رو بدونید اگه ما خانوما بفهمیم چه لذتها و نفع هایی رو در بر داره از اون استقبال می کنید. من هم اوایل ازدواج به شدت از رابطه جنسی بدم میومد ولی خدا رو شکر شوهرم کمکم کرد تا مشکلم حل بشه و از این موضوع لذت ببرم ان شاء الله مباحث اصلی رو در پست بعدی وارد می کنم. در پناه حق :x
    سایت من من عاشق زندگیم هستم
  • مریم
    مریم
    یکشنبه 7 دی 1393 - 00:30
    من امروز 2، 3 تا پست گذاشتم بهار جون آروم آروم آخه باید وقت کنم تایپ کنم؟!!
  • مریم
    مریم
    یکشنبه 7 دی 1393 - 00:32
    می خوایم اصلا شماره بدم بفهمید من زن هستم یا مرد؟ اگه کسی شک داره بگه تا شماره بدم. اگه خواستین هم ملاقات حضوری فقط من اصفهانم کسی خواست می تونه بیاد
  • مثل ماه
    مثل ماه
    یکشنبه 7 دی 1393 - 00:32
    ببین اینجا دنیای مجازیه نمیشه به این راحتی به هم اعتماد کرد اما باید سعی کرد که اعتماد هم دیگرو جلب بکنیم ما الان همه عکس و شماره های هم دیگه رو داریم ودر مورد خصوصی ترین مسایل با هم راحت حرف میزنیم اما نمیشه به هرکسی اعتماد کرد ببخشید این حر فو میزنم خیلی برامون پیش اومده که اومدن تو خوصوصی هزارتا چیز گفتن پس اعتماد کردن تو این دور و زمونه اونم تو دنیای مجازی کار راحتی نیست
  • بهار
    بهار
    یکشنبه 7 دی 1393 - 00:37
    من با نظر مهسا موافقم .....در ضمن من حرفم اینه چرا از مهسا سوال میکنی چطور میشه تو دوران بارداری همسر رو راضی نگه داشت ..مگه خود شما نمیخواستی تو همین زمینه مطلب بزاری چطور اطلاعات نداری و یه سری سوالات ابتدای بحثت مطرح کردی و جواباشو میدونستی ...پس چطور باز سوال میکنی
  • مریم
    مریم
    یکشنبه 7 دی 1393 - 00:41
    خواهرم اگه دیدی من رفتم توی خصوصی با مهرسا حرف زدم یکی اینکه دوست داشتم فقط به اون بگم شرایطمو دوم اینکه از روی سادگی بهش اعتماد کردم همین! شما دیدتون در مورد خصوصی خیلی بده یعنی هرکی تو خصوصی حرف بزنه یه ریگی به کفششه؟ این مشکل منه که خواستم شرایطمو فقط به مهرسا بگم که سوال کرد یا مشکل منه که نمی دونستم شما به خصوصی به دید ناجور نگاه می کنید یا مشکل منه که به مهرسا اعتماد کردم یا مشکل منه که خواستم جواب کنجکاوی اونو بدم یا مشکل منه که باهاش شوخی کردم به خدا اون پرسید بچه داری یا نه من گفتم نه گفت چرا و ادامه قضایا نمی دونم شما چرا همه چیو از چشم من می بینید من اگه مهرسا کنجکاو نمیشد صد سال توضیح نمی دادم براش اینم که تاپیک زدم برا اینه که گفت اگه پیاماتو پاک کنی نشون می دی مرد هستی گفتم پاک می کنم اما تاپیک میزنم که هر کی دوست داشت بخونه همه قضایا همینه به خدا من اصلا نخواستم مشکلی پیش بیارم. :((
  • مریم
    مریم
    یکشنبه 7 دی 1393 - 00:45
    بهار خانوم خواهر گلم اگه من سوال می کنم برا اینه که ادعای علم ندارم من اون چیزی رو که می دونم می نویسم اصلا هم ادعا نکردم همه چیز رو می دونم ادعا کردم؟ من خیلی دوستانه تاپیک گذاشتم که هر کی نمی دونه بخونه اونم که اطلاعات بیشتر داره بنویسه نمی دونم شما چرا فکر کردین من ادعا کردم همه چیز رو می دونم در ضمن من جواب سوالمو می دونم فقط چون ادعایی ندارم گفتم بپرسم شاید اون چیزی که من میدونم جاییش کم و کسر داره
  • مریم
    مریم
    یکشنبه 7 دی 1393 - 00:52
    اما این که جریان صحبتای من و مهرسا
    مهرسا داشت می گفت که بچه نرید من تنهام من گفتم من بیدارم بعد به شوخی گفتم الان شب جمعه س شوهرت باهات کاری نداره؟ اون گفت تو چرا بیداری من جواب دادم شوهر من کارش با من تموم شده!!! برا همین بیدارم بعد پرسید چند سالته بچه داری یا نه منم گفتم من و شوهرم به خاطر اینکه میخوایم یه کم پول جمع کنیم و به خاطر اینکه طبع دوتامون گرمه فعلا بچه نمی خوایم. گفت خدا قهرش می گیره گفتم سال دیگه ایشالا یعد گفت من باید دقیق بفهمم تو چرا بچه نمی خوای گفتم بریم تو خصوصی به خاطر اینکه خواستم فقط به اون بگم بعد چند دیقه گفت من تو خصوصی راحت نمی تونم پیام بدم و بیا تو عمومی مطالبت به درد بقیه می خوره(قابل توجه کسایی که می گن مطالب من به درد بقیه نمیخوره) منم اومد تو عمومی و شرح دادم بعد یه کم از مسائل جنسی براش گفتم دوست داشت توضیح بدم منم توضیح دادم کجای این جریان تقصیر منه خدا جای حق نشسته کجای این جریان تقصیر منه هان؟
  • مریم
    مریم
    یکشنبه 7 دی 1393 - 03:08
    بسم الله الرحمن الرحیم
    با اجازه خواهرهای محترمه
    یه مبحث کوچولو توضیح بدم و برم ایشالا برا فردا اگه خدا یاری کرد.
    جونم براتون بگه که خداوند در مقابل هر وظیفه ای حقی رو قرار داده این مسئله توی روابط جنسی هم مطرحه
    همون جور که شاید یه سری از شما بدونید ما خانمها از مقدمات رابطه جنسی بیشتر از خود رابطه لذت می بریم البته اگه شوهر هنرمندی داشته باشیم ما هم می تونیم از خود رابطه لذت ببریم
    همون جور که قبلا هم گفتم موتور جنسی ما خانوما نیاز داره به اینکه توسط یه عامل بیرونی روشن بشه خدا رو شکر عوامل بیرونی زیادی به طور خدادای وجود دارن که توی این قضیه به ما کمک می کنن. به طور خلاصه بگم 11 قسمت از بدن ما قابلیت دریافت تحریک جنسی رو دارن که مهمترین اونها لاله های گوش، گردن نوک سینه ها، کشاله های ران، کل کمر، باسن، انگشتان پا و حتی گاهی ساق پاها و البته دو قسمت از آلت تناسلی به اسمهای کلیتوریس و نقطه جی هستن. در هر بار رابطه یک یا چندتا از این قسمت ها بیشتر قابلیت دریافت تحریک رو دارن که شوهر محترم باید اونو پیدا کنه البته اینو بگ که چند جا از این موارد هستند که بیشتر اوقات قابلیت تحریک رو دارن که شاید خوب بدونید و در ضمن اصلیترین بخش ها که تحریک اصلی باید در آنها ایجاد بشه همون دو بخش آلت تناسلیه که نهایتا منجر به ارضای جنسی زن میشه
    و من الله التوفیق
    در پناه حق
  • مریم
    مریم
    یکشنبه 7 دی 1393 - 03:10
    امیدوارم بتونید منو هم یکی از اعضای این فروم بدونید خواهر عزیزم مهرسا من هیچ دشمنی با تو ندارم من به طرف تو دست دوستی دراز کردم ولی تو با مشت تو صورت من زدی با این وجود من دوستت دارم و آرزو می کنم که خودت و بچه ت سالم و سرحال باشید و خدا بهت یه بچه سالم و صالح بده
  • مریم
    مریم
    یکشنبه 7 دی 1393 - 06:52
    سلام به همگی
    این پست رو میذارم برای خواهرایی که دوست دارن مامان بشن
    عرضم به خدمتتون که به طور کلی 7 الی روز در یک سیکل ماهیانه فرصت بارداریه. زمانی که نزدیکی انجام میشه نطفه دختری 24 ساعت و نطفه پسری 48 ساعت زنده می مونه تا خودشو به تخمک برسونه یه سری افراد می گن که روزهای 10، الی 18 سیکل ماهانه باید چند بار نزدیکی انجام بشه. اینو بگم که شب بسته شدن نطفه در اسلام بسیار تاکید شده و حتی زمان اون در طول شبانه روز که اگه کسی خواست می تونم براش توضیح بدم اون چه که مهمه اینه که خیلی بهتره ما زمان دقیق بسته شدن نطفه رو بدونیم چون تاثیر زیادی روی خصوصیات فرزند داره بهترین وقت اون بعد از مغرب پنج شنبه یا همون شب جمعه س که باعث می شه بچه خیلی باهوش بشه و بد ترین شب اون هم شب چهارشنبه س که احتمال زیاد بچه مبتلا به صرع میشه پس همین جوری نمیشه چند شب نزدیکی داشت. نکته دیگه این که بین 7 الی 8 روز مذکور یه روز بهترین روزه که اون روز یه نشونه داره که عرض می کنم. همون طور که می دونید ترشحات تازه واژن بی رنگ هستند. بین این 7 الی 8 روز یه روز هست که به صورت یه تیکه لخته کاملا سفید رنگ و تقریبا به اندازه دو بند انگشت ترشح خارج میشه که بهترین زمان لقاح همون روز یا بهتر بگم همون شبه. در ضمن برای مرد نیز زمانی قدرت باروری توی اوج خودشه که منی مرد کاملا غلیظ باشه پس بهترین حالت اینه که چند روز قبل از لقاح به منظور بچه نزدیک انجام نشه تا منی مرد کاملا غلیظ و بارور بشه. شاید بدونید که باروری منی مرد به مقدار زیادش نیست و تعداد سلولهای اسپرم مهم هستند. برای اینکه بچه تون دختر بشه بهتره از چند روز قبل و به ویژه شب قبل از نزدیکی خانومها عرق رازیانه بخورند. البته یادتون باشه آقایون نباید بخورن
    در پناه حق
  • مریم
    مریم
    یکشنبه 7 دی 1393 - 07:19
    بازم سلام
    خواستم بگم تغذیه آقایون هم روی جنسیت بچه خیلی تاثیر میذاره ایشالا تو پست بعدی حتما این مطالب بسیار مهمو میارم منتظر باشید
  • مریم
    مریم
    یکشنبه 7 دی 1393 - 07:41
    دلم نیومد بذارم برا فردا الان براتون میگم
    ا- اگر زن در دو ماه اول حاملگی روزی 1 الی 2 عدد فلفل نکوبیده و غذاهایی که هورمون مردونه دارن بخوره به طور حتم اگه نطفه دختر هم باشه تغییر جنسیت میده و پسر میشه
    2- اگه زن نطفه اش پسر باشه دردو ماه اول اگر رازیانه یا عرق آن رو بخوره نطفه تغییر جنسیت میده و دختر میشه
    ادامه دارد.....
  • مهرسا
    مهرسا
    یکشنبه 7 دی 1393 - 07:52
    تو که دانایی بیشتر بدون, خداوند همون زمان که اجازه ی تشکیل نطفه رو میده خودش تعیین میکنه نطفه پسر باشه یا دختر, چشم مشکی باشه یا رنگی, مو مشکی باشه یا رنگی و..... پس تصمیم گیرنده خداست نه ماها, بعدشم خانوم دانا یک زن اگر مشکلی در بدش وجود نداشته باشه مشکلی هم در سکس در زمان بارداری براش به وجود نمیاد. چون از اول الت تناسلی یه خانوم تا رسیدن به دهانه ی رحم که خیلی ضخیمه حدود ده دوازده سانت فاصله هست, پس اگر رابطه ی عمیق و سریعی صورت نگیره هیچ اتفاقی نمیفته. ولی همه مادرا با عشقی که به فرشتشون دارن حتی نمیخوان ریسک کنن ولی اونطور نیست تا یه زن باردار شد شوهرشو حواله کنه به روزگار و شوهره مظلومم به قول شما بره با نگاه وحرف زدن خودشو تامین کنه. اصلا گیریم درست باشه حرفت, شوهری که نتونه تو بارداری به خاطر زن و بچش از لذتش بگذره و حدش تامیننیاز خودش با نگاه و حرف زدن با زنای دیگه باشه همون بهتر که بره, اون شوهره لیاقت شوهر بودن رو نداره. موفق و موید باشی استاد
  • مریم
    مریم
    یکشنبه 7 دی 1393 - 08:01
    سلام خواهر گلم مهرسا جون دیگه داشتم برات نگران میشدم نبودی خدا رو شکر که حالت خوبه؟ حرف شما از نظر رابطه جنسی و غیره کاملا متین ولی ان شاء الله در پست های بعدی توضیح میدم که مردا رو ما زنا کاملا نمیشناسیم و حتی بهترین اونها چون انسانه جایز الخطاست و ممکنه هر خطایی ازش سر بزنه در مورد جنسیت و ویژگی های فرزند هم درست میگی که خدا تامین میکنه اما آیا خدا که روزی رسونه خودش هر روز میاره تو سبد تو خونتون یا از طریق یه اسباب و وسیله ای روزی رو به بنده اش می رسونه؟ ویژگی های فرزند هم خواست خداست ولی طبق قانون علت و معلول خدا علت العلل هست ولی سایر علت ها به صورت طولی به خدا وصلن و در نتیجه خدا از طریقی وسایلی که یکیش نوع غذا هست ویژگی های فرزند رو تعیین می کنه مطالب قبلی که گفتم تماما از کتابهای علمیه عزیزم از خودم چیزی ندارم بگم اگه خواستی منابعشو می گم خودت برو بخون
  • مریم
    مریم
    یکشنبه 7 دی 1393 - 08:13
    به عنوان آخرین نکته برا امشب و برم اگه کسی شک داره که من مردم یا زن
    1- شماره میدم زنگ بزنید
    2- بیایید اصفهان منو ببینید
    3- برید تاپیک های قدیمی منو ببینید که در مورد ماهیتابه، بالش بچه و گن لاغریه
    4- هیچ مردی دوست نداره با خانومای باردار چت الکی بکنه لا اقل میره چهارتا دختر تو وایبر و فیس بوک و اینجورجاها پیدا میکنه که به دردش بخورن
  • مهرسا
    مهرسا
    یکشنبه 7 دی 1393 - 08:17
    خدا نمیاره تو سبد به ما روزی بده ولی روزیمونو تایین کرده چقدره, تو فقط باید تلاش کنی و راضی به خواست خدا باشی, اگه خدا بخواد روزی تو بهترین روزی میشه بدون تلاش خاصی اگه نخواد گرسنه می مونی بعد از کلی تلاش. پس همه چی دست خداست, حضرت سلیمان از یه مورچه پرسید توسال چندتا دونه میخوری مورچه گفت سه تا, سلیمان مورچه رو با سه تا دونه گذاشت تو جعبه و یک سال نیومد سراغش, بعد یک سال در جعبه رو باز کرد دید مورچه یکیو نصف از دونه هارو خورده, گفت تو که گفتی سه تا میخوری مورچه گفت اخه اون موقع روزیم دست خدا بود میدونستم منو یادش نمیره ولی تو بنده ی خدایی ممکن بود منو فراموش کنی. مریمخانوم این همه دکتر و پروفسور و عالم و عاقل نتنستن دلیل خیلی کارای خدارو پیدا کنن. یه زن و شوهر خیلی خشگل و پولدار چرا بچشون مریض ویا عقب مونده به دنیا میاد؟ بعضی ها بعد سالها ازدواج بچه دار نمیشن بدون اینکه مشکلی داشته باشن, چرا؟ تو دلیلاشونو بگو, همه چی دست خداست, من میخوام پاشم برم غذا گرم کنم همین کار ساده ست ولی اگه خدا نخواد میتونم؟ خدابه من بچه میده با ویژگیهایی که صلاح یدونه من میتونم صلاح خدارو عوض کنم؟ خدا دوست دار تو زمستون درختا خشک باشن و تو بهار پر شکوفه, خیلیا تونستن تو زمستون درخت و گلار تازه نگه دارن ولی اگه خدا نخواد باز میتونن؟ وقتی سطح یه ادم انقدر پایینه که خودشو با جایزالخطا بودن توجیح کنه و هرغلطی نیخواد بکنه ما چرا ودمونو اذیت کنیم؟ مثلا اقاهه لیاقت خانوم تمیز و خشگل که تو خونشه رو نداره بعد میره تو خیابون به یه جنده ی کثیف چشمک میزنه خب حدش همون جنده ی کثافته ما چیکار کنیم؟ بس کن توام همه کلافه شدن هیچکس نیومد تو تاپیکت بگه تاپیک جدید مبارک و عزیزم یکم بیشتر توضیح بده همه ازت گله و انتصاد کردن پس شخصیت خودتوحفظ کن و بالا بگیر و دیگه این بحث بیخود پیش پا افتاده رو ادامه نده
  • مریم
    مریم
    یکشنبه 7 دی 1393 - 08:22
    خواهر قشنگم مهرسا چرا تو شمشیرتو از رو بستی برا من؟ من چه بدی در حق تو کردم؟ بله روزی دست خداست. ولی خدا میگه بخوانید مرا تا اجابت کنم شمارا یعنی پس یه چیزایی هم ما در حدود اختیاراتمون هست. من با نوع غذا خوردنم و نیت پاکم جنسیت فرزندم رو تعیین می کنم این که چیزی از خدا کم نمیکنه. خدا میگه از شما حرکت از من برکت پس باید ما هم یه کاری کنیم؟ یاد یه جکی افتادم آقاهه 10 سال دعا میکرده خدایا به من فرزند پسر بده سال یازدهم یکی از فرشته ها میاد سراغ اون مرد میگه غزیزم تو باید اول ازدواج کنی تا خدا بهت بچه پسر بده!!!!!
  • مریم
    مریم
    یکشنبه 7 دی 1393 - 08:44
    منابعی رو که ازشون مطلب گفتم تا الان البته در مورد غذاها بهترین کتاب اسمش طبیب خانواده نوشته دکتر اسماعیل اژدری هست البته کتاب دیگه ناتوانیهای جنسی هست که اسم نویسنده شو الان یادم نیست. دیگه واقعا شب بخیر
  • مهرسا
    مهرسا
    یکشنبه 7 دی 1393 - 10:15
    عزیزم درست میگی تو هم از لحاظ درک و شباهت مثل اون اقاهه ای, در حد بچه های اینجا نیستی! بای
  • مریم
    مریم
    یکشنبه 7 دی 1393 - 17:50
    سلام به همه خواهرهای گلم به ویژه مهرسا جون که اینقدر لطف دارن به بنده و زحمت میکشه پستهای منو میخونه
    امروز به قول شوهرم رفتم مرخصی و جاده مسدوده!!!
    می خوام یه پست خوب مذهبی-جنسی بذارم
    پیامبر خدا خطاب به حضرت علی (ع) يا على اگر جماع كنى در شب سه شنبه و فرزندى بهم رسد بعد از سعادت اسلام او را روزى شود و دهانش خوشبو ودلش رحيم و دستش ‍ جوانمرد و زبانش از غيبت و بهتان پاك باشد. يا على اگر جماع كنى در شب پنجشنبه و فرزندى بهم رسد حاكمى از حكام شريعت يا عالمى از علماء باشد و اگر در روز پنجشنبه وقتى كه آفتاب در ميان آسمان باشد نزديكى كنى با زن خود و فرزندى بهم رسد شيطان نزديك او نشود تا پير شود و خدا او را روزى ميكند سلامتى در نيا و دين . يا على اگر جماع كنى در شب جمعه و فرزندى بهم رسد خطيب و سخنگو باشد و اگر در روز جمعه بعد از عصر جماع كنى و فرزندى بهم رسد از دانايان مشهور باشد و اگر جماع كنى در شب جمعه بعداز نماز خفتن اميد هست آن فرزند از ابدال باشد. يا على در ساعت اول شب جماع مكن كه اگر فرزندى بهم رسد ايمن نيستى كه ساحر باشد و دنيا را بر آخرت اختيار نمايد. يا على اين وصيت را از من بياموز چنانچه از جبرئيل آموختم

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی